MEXC
sikayetkripto
Analistler Açıkladı: “2023’te Bu İki Altcoin “Zombi” Haline Gelecek!”
Analistler Açıkladı: “2023’te Bu İki Altcoin “Zombi” Haline Gelecek!”

Analistler Açıkladı: “2023’te Bu İki Altcoin “Zombi” Haline Gelecek!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DARMA Capital yöneticisi Andrew Keys, 2023 yılına dair yaptığı tahminlerinde iki altcoinin zombi coine dönüşeceğini söyleyince topluluğun tepkisini çekti.

“Cardano (ADA) ve EOS Altcoinleri 2023’te Zombi Zincirler Haline Gelecek”

Analist, Cardano (ADA) ve EOS altcoinlerinin halen piyasaya sürüldükleri ilk zamanlardaki hype’ın ekmeğini yediklerini iddia etti:

“EOS ve Cardano gibi başarısız blok zincirler yıllardır piyasa değerine göre ölçüldüğünde “en iyi” blok zincirler arasında yer almaktadır (Cardano ilk 10’da, EOS ise ilk 40’tadır). Bu projeler, Web3’ün geri kalanında gerçekleşen baş döndürücü inovasyona rağmen neredeyse hiçbir ekosistem gelişimi geçirmeden, hala ilk günlerinden gelen hype’a dayanıyor.”

Analist ayrıca bu kripto paraların bünyesindeki spekülatif kaynakların da kaybolmasıyla birlikte en iyi blockchain’ler arasındaki yerlerini kaybedeceğini iddia ediyor:

“Ayı piyasasının şu anki yoğunluğunda, Ethereum her 24 saatte bir (kabaca) 1 milyar dolarlık hacmini koruyor. Bunu Cardano’nun ~1 milyon dolarlık ve EOS’un ~100.000 dolarlık günlük hacmiyle karşılaştırın.

Ayı piyasası hiçbir ağa karşı nazik olmamıştır, ancak EOS yaşadığı 4.2 milyar dolar kayıpla başlangıçtaki finansman turuna oranla en fazla yıkıma uğrayan altcoin olma özelliği taşıyor.

Her iki zincir de ilk tüketicilere verdiği sözleri yerine getiremiyor. 2023 yılında, ilk coin arzı öncesindeki kurumsal yatırımcılar ve ilk bireysel yatırımcılar bile ilgilerini kaybedecek. Başarısız blok zincirleri için ölüm çanları çalacak ve zincir üzerindeki inkar edilemez benimseme eksikliği nedeniyle kalan son ana akım destekçilerini de kaybedecekler.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Cardano Kurucusu Hoskinson’dan XRP Açıklaması: “Bundan Sonra…”

Cardano kurucusu Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında analistin iddiasına cevap verdi ve alaya alır şekilde kendilerinin de artık bir zombi zincir olduğunu söyledi.

I guess we are a zombie chain now too… https://t.co/YpoHwG7nWL

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) December 21, 2022

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!