Analiste Göre Bu Coin Ethereum’un En Güçlü Rakibi Olabilir!
Analiste Göre Bu Coin Ethereum’un En Güçlü Rakibi Olabilir!

Analiste Göre Bu Coin Ethereum’un En Güçlü Rakibi Olabilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto analisti Coin Bureau, ONE’ın Ethereum’a rakip olabileceğini iddia etti. YouTube kanalında “ONE” adlı projeden bahseden analist, söz konusu coinin gelecekte “akıllı sözleşmeli kripto para birimlerinin kralı olma” şansına sahip bir proje olduğunu belirtti.

Harmony (ONE) Nedir?

Harmony, merkezi olmayan uygulamalar için hızlı ve güvenli bir blok zinciridir. Harmony’nin ana odak noktası, sadece ağ düğümlerini değil, Blockchain durumlarını da parçalara bölerek ölçeklenebilirlik elde etmektir.

23 Nisan 2019’da yayınlanan SSS tarzı blog yazısına göre Blockchain girişimi işletmelerin mantarlanabilir tokenlar ve mantarsız varlıklardan pazar yerleri oluşturmasına yardımcı oluyor. Ayrıca tüketicinin gizliliğini korurken veri paylaşımı için sıfır bilgi kanıtı üzerinde çalışıyor.

Öte yandan Harmony, Mayıs 2019’da ilk değişim teklifi (IEO) platformu Binance Launchpad’de yerel tokenının ilk halka satışını gerçekleştirdi.

Coin Bureau’nun Harmony ve ONE hakkında bu kadar olumlu düşünmesinin nedenlerinden biri Harmony,’nin Ethereum 2.0’a benziyor oluşu. Bunun nedeni Harmony’nin akıllı sözleşmeler için Ethereum Sanal Makinesi’nden (EVM) yararlanması ve dört parçadan oluşan parçalı bir proof-of-stake blok zinciri kullanmasıdır. Her parça saniyede en fazla 500 işlem işleyebilir, yani Harmony şu anda saniyede yaklaşık 2000 işlem işleyebilir.

Analiste göre staking dışında, ONE coin yönetişim ve işlem ücretleri için ödeme amaçlı kullanılır. İşlem ücretleri söz konusu olduğunda ise Harmony Blockchain’indeki işlem ücretleri için kullanılan tüm ONE coinleri yakılır.

Analist, uzun vadeli teknik analizine göre ONE’ın bu yılın sonlarında veya gelecek yılın başlarında 0,50 dolara ulaşabileceğini söylüyor. Eğer başarılı bir yükseliş kaydedebilirse söz konusu coinin akıllı sözleşmeli kripto para birimlerinin kralı olan Ethereum için en iyi rakip haline gelebileceğini ifade ediyor.

An itibarı ile 0,2465 dolardan işlem gören coin son 24 saatte %6.84’lük bir düşüş kaydetmiş durumda.

www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!