sikayetkripto
Analist Uyardı: Bu Altcoinin Solana Ağına Geçişi İyi Fırsat Olabilir!
Analist Uyardı: Bu Altcoinin Solana Ağına Geçişi İyi Fırsat Olabilir!

Analist Uyardı: Bu Altcoinin Solana Ağına Geçişi İyi Fırsat Olabilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analist yaptığı açıklamalarda bu altcoinin önümüzdeki günlerde Solana (SOL) ağına geçiş planının iyi bir fırsat olabileceğini duyurdu.

01:00
7 Eylül 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Popüler bir kripto para analisti, Helium (HNT) projesinin son zamanlarda yaşadığı keskin düzeltmesine rağmen, tokenın uzun vadeli beklentilerinin yükseliş yönünde olduğunu öne sürdü.

İçerik Rehberi

Solana Ağına Geçiş“Heyecan Verici Kullanım Örneği” Solana Ağına Geçiş InvestAnswers’ın anonim sunucusun YouTube üzerinden yaptığı bir açıklamada 443.000 abonesine, Internet of Things (IoT) için merkeziyetsiz bir kablosuz ağ olan Helium’un “IoT blok zinciri adına mükemmel bir kullanım örneği” olduğunu öne sürdü. Projenin yerel tokeni HNT, Helium’un çekirdek geliştiricilerinin ağı yüksek performanslı Blockchain teknolojisi olan Solana’ya (SOL) geçirmeyi düşündüklerini açıklamasının ardından token geçen hafta yaklaşık %40 oranında değer kaybetti. Ayrıca InvestAnswers sunucusu açıklamalarında, kripto para piyasasının bazen Layer-1 projelerine, Web3 uygulamalarından daha fazla değer verdiğini belirtiyor. Ek olarak yöneticilerin planladığı Solana geçişinin hem Helium hem de Solana’ya fayda sağlayabileceğini öne sürerek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Helium, proof-of-coverage tarafından tasarlanmıştır ve POC etkin noktaların konumlarını ve oluşturdukları kablosuz ağ kapsamını sürekli olarak doğrulamaya çalışır. Ayrıca Blockchain teknolojisi, ağ ile ilgili her şey ve insanların ihtiyaç duydukları güvenilir ve düzgün bir şekilde çalışır durumda olması gerekir. Ayrıca Internet of Things Blockchain teknolojisi adına mükemmel bir kullanım örneği olabilir… Solana’ya planlanan geçişin, hem tokena hemde geçtiği ağa oldukça fayda sağlayacağını düşünüyorum.

“Heyecan Verici Kullanım Örneği” Kıdemli analist ayrıca Solana’nın da konsensüs mekanizmasını ele alarak HNT için daha elverişli olduğunu belirtiyor. Analist açıklamalarında şunları söyledi:

Solana’nın konsensüs mekanizması, proof-of-coverage çok uzak olmayan proof-of-history unsurlarına sahip. Ayrıca Solana, telefonları ve giyilebilir teknolojileriyle de ön plana çıkmayı başarıyor. LongFi de bu ekosisteme güç sağlamak için mükemmel bir adım olabilir, bu nedenle her iki yol da denenebilir. Helium bu şekilde hotspots ve LongFi’ye odaklanabilir ve Solana’nın ölçeklenebilirlik ve yürütmeyi yönetmesine izin verebilir. Belirttiğim konular benim için çok heyecan verici bir kullanım örneği.

Yazı kaleme alındığında HNT 3.42 dolar seviyesinden işlem görüyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!