MEXC
sikayetkripto
Analist Uyardı: “Bu Altcoinde Günlük Enflasyon Çok Yüksek, Dump Gelebilir!”
Analist Uyardı: “Bu Altcoinde Günlük Enflasyon Çok Yüksek, Dump Gelebilir!”

Analist Uyardı: “Bu Altcoinde Günlük Enflasyon Çok Yüksek, Dump Gelebilir!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Crypto Pragmatist kurucusu Jack Niewold’un açıklamasına göre Ethereum katman-2 çözümü Optimism (OP) altcoini günlük olarak çok ciddi seviyelerde enflasyon ile karşı karşıya.

Kısa bir süre önce yıllık olarak en fazla tokeni sirkülasyona sokacak olan altcoinleri bildirmiştik.

Jack Niewold, Optimism (OP) Altcoininin Enflasyon Oranı Hakkında Uyardı

Niewold’un açıklamasına göre OP tokeninin günlük enflasyon oranı %1.1 seviyesinde. Bu, Bitcoin’in yıllık enflasyon oranı olan yaklaşık %1.54 ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek bir değer.

Niewold, OP tokeni ile ilgili düşüncelerini şöyle açıkladı:

“TokenUnlocks’a göre, Optimism GÜNLÜK %1.1 gibi inanılmaz bir oranda enflasyona uğruyor.

Özellikle CEX’ler VE DEX’lerdeki likidite derinliğinin çok az olduğu düşünüldüğünde, durum token için iyi görünmüyor, birkaç milyon satış işlemi fiyatınında kolayca yüzde olarak anlamlı seviyede düşüş yaşatabilir.”

Optimism (OP), Ethereum’un üzerinde yer alan bir katman 2 blok zinciridir. Optimism, Ethereum ana ağının güvenliğinden faydalanır ve optimistic rollup’ları kullanarak Ethereum ekosisteminin ölçeklenmesine yardımcı olur. Bu, işlemlerin Optimism’de güvenle kaydedildiği ancak nihai olarak Ethereum’da güvence altına alındığı anlamına gelir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İşte Önümüzdeki Dönemde Bitcoin ve Altcoinleri Bekleyen Olayların Listesi!

Niewold ayrıca yüksek enflasyon oranına sahip diğer altcoinlerden de bahsetti. Analistin açıklamasına göre yıl içerisinde çok sayıda token kilidi açacak olan coinler arasında DEX aggregator’ı 1inch Network (1INCH) de yer alıyor.

Bununla birlikte analist dYdX tokeninin de henüz yalnızca %7’sinin kilidinin açıldığı konusunda uyardı.

Niewold’a göre ayrıca piyasa değeri 3.3 milyar dolar olan TONCOIN’in de 8 milyar dolarlık token değerinde unlock işlemi gerçekleştirilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!