NFT
Analist Teknik Yorumunu Yaptı: “Bitcoin ve Ethereum’da Bu Seviyelere Kapı Açıldı!”
Analist Teknik Yorumunu Yaptı: “Bitcoin ve Ethereum’da Bu Seviyelere Kapı Açıldı!”

Analist Teknik Yorumunu Yaptı: “Bitcoin ve Ethereum’da Bu Seviyelere Kapı Açıldı!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Canaccord Genuity’deki teknik analistlerin CNBC’ye yaptığı açıklamaya göre, geçen ay yaşanan FTX iflasının ardından Bitcoin ve kripto paralar tüm yıl boyunca olduğundan daha düşük seviyelerde seyrediyor ve uzun bir süre daha bu şekilde kalabilir.

“Bitcoin ve Ethereum’da Önemli Desteğin Altına Düşüldü”

Analist Javed Mirza Perşembe günü yayınladığı bir notta, “Bitcoin ve Ethereum’un sırasıyla 18.431 dolar ve 1.256 dolar yakınlarındaki önemli desteğin altına düşmesi, yeni bir orta vadeli düşüş trendinde olduklarını teyit ediyor” dedi ve ekledi:

“Bu güçlü bir teknik olumsuzluk ve sırasıyla 11.918 dolar ve 560 dolar yakınlarındaki ana desteğin test edilmesine yani mevcut seviyelerden %30 ve %57 daha aşağıya inilmesine kapı açıyor.”

Bu seviyelere doğru bir hareketin “zamanla daha uzun vadeli bir konsolidasyon getirmesi muhtemeldir” diye ekledi. Coin Metrics’e göre Çarşamba günü Bitcoin iki hafta içinde ilk kez 17.000 dolar seviyesini aşmıştı.

Perşembe sabahı da bu seviyenin etrafında seyretti. Ethereum ise yaklaşık 1.200 dolardan işlem görüyordu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
ABD Hazine Bakanlığı'ndan Yeni Kripto Para Açıklaması!

Mirza ayrıca her iki kripto para biriminde de kısa vadeli, bir ila iki haftalık bir sıçramanın yaşanmakta olduğunu söyledi. Analiste göre bu, BTC ve ETH’yi sırasıyla %27 ve %15 oranında daha yükseğe taşıyabilir.

Bu kısa vadeli yükseliş trendini teyit etmek için, analist 200 günlük hareketli ortalamaları olan sırasıyla 21.465 ve 1.481 doların üzerinde birden fazla günlük bir kapanış olması gerektiğini söylüyor.

Mirza, “Kripto endüstrisi 1990’ların internet çılgınlığıyla benzerlik gösteriyor” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!