Analist Peter Brandt, Ethereum (ETH) Fiyatındaki Düşüş İçin Yeni Hedef Gösterdi!
Analist Peter Brandt, Ethereum (ETH) Fiyatındaki Düşüş İçin Yeni Hedef Gösterdi!

Analist Peter Brandt, Ethereum (ETH) Fiyatındaki Düşüş İçin Yeni Hedef Gösterdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırım efsanelerinden biri olan Peter Brandt, piyasa değeri olarak dünyanın en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum’un 300 dolara kadar gerileyebileceğini iddia etti.

“Şu Anda Düşmanımın Parası ile Bile Ethereum Almam”

ETH ile ilgili ayı görüşlerini vurgulamak isteyen Brandt, “düşmanının parası ile bile” Ethereum almayacağını söyledi:

“Grafik ETH için 300 dolar hedefini gösteriyor. Hedefler kutsal değildir, bazen tutarlar bazen tutmazlar, bazen de aşılırlar. Ancak şu an için düşmanımın parası ile bile ETH satın almam.”

Bilindiği üzere Cumartesi günü ETH fiyatı 881 dolara kadar gerileyerek 2020 yılının Aralık ayından bu yana en düşük seviyesine geldi.

The chart suggests a target of $300. Targets are not sacred — sometimes they are hit, sometimes not, sometimes exceeded. But for now I would not buy $ETH with my enemy's money $ETH pic.twitter.com/syZvhGxve2

— Peter Brandt (@PeterLBrandt) June 18, 2022

 

ETH fiyatı Kasım ayında kırdığı 4.878 dolarlık rekorundan yaklaşık olarak %80 değer kaybetti.

Peter Brandt’in ayı tahmininin doğru çıkması durumunda ise mevcut seviyesinden yaklaşık olarak %70 daha değer kaybetmesi gerekiyor.

Brandt, Uzun Vadede Bir Bitcoin Boğası Olduğunu Söyledi

Bitcoin karşıtı açıklamalarıyla tepki çeken Brandt, buna rağmen uzun vadede bir BTC boğası olduğunu ve dünyanın en büyük kripto parasının önünde sonunda 500.000 dolara çıkma ihtimalini de göz ardı etmediğini söyledi.

Ünlü analist, uzun bir süredir BTC’ye aşırı bir bağlılıkla profil resimlerini “lazer gözü” olarak değiştiren ünlü kişilikleri eleştirmesiyle tanınıyor.

Brandt bu ayın başlarında ETH fiyatının daha da düşeceğine dair tartışmalı tahminler gerçekleştirmişti. Şu anki durum incelendiğinde analistin bu tahmininin tuttuğu görülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!