Analist, Ethereum Rakibi Altcoin Hakkında Konuştu: “Yükselişi Beni Şaşırtmaz”
Analist, Ethereum Rakibi Altcoin Hakkında Konuştu: “Yükselişi Beni Şaşırtmaz”

Analist, Ethereum Rakibi Altcoin Hakkında Konuştu: “Yükselişi Beni Şaşırtmaz”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para stratejisti Michaël van de Poppe, 642.900 Twitter takipçisine Fantom (FTM) altcoininin geçici bir geri çekilme yaşamadan önce bu hafta güçlü bir yükselişe geçtiğini açıkladı.

Analist Michaël van de Poppe Üç Altcoini Değerlendirdi

Trader, boğalar 0.50 dolara doğru zorlamadan önce FTM’nin 0.22 ila 0.24 dolar fiyat aralığı arasında destek tutmasını beklediğini söyledi:

“Geçtiğimiz hafta FTM’de çok güçlü bir hareket oldu. 0.26 dolara geri döndü ki bu iyi bir işaret. Muhtemelen bir noktada 0.24 ve 0.22 dolarları görebileceğim bir düzeltme olacak, ancak bu bir ila iki hafta içinde 0.40-0.50 dolara çıkarsa beni şaşırtmaz.”

Such a strong move on $FTM the past week.

Back to $0.26, which is a good sign.

Probably some correction will happen at some point, through which I'd be eyeing $0.24 and $0.22, but wouldn't surprise me if this runs to $0.40-0.50 coming 1-2 weeks. pic.twitter.com/tSwuIuL9Nd

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) December 1, 2022

FTM altcoin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %0.32 yükselişi ile 0.2472 dolardan işlem görüyor.

Ardından, aynı stratejist blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) odaklandı ve muhtemelen 1.30 dolar fiyat seviyesini yeniden test edebilecek bir ralli tahmininde bulundu:

“Son zamanlarda güç gösteriyor. Eğer 0.84 dolar long verirse, orada bir fiyat arıyor olacağım. Dahası, önümüzdeki birkaç hafta içinde 1 dolar ve üzerine doğru devam etmesini ve potansiyel olarak 1.30 doların yeniden test edilmesini bekliyorum.”

Request 01 – $MATIC

Showing strength recently.

If $0.84 grants a long, I'd be looking for one there.

Further, expecting continuation towards $1 and higher in the coming few weeks, potentially a retest at $1.30. pic.twitter.com/3IqDxw4n1w

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) December 2, 2022

Bu yazının yazıldığı anlarda MATIC son 24 saatteki %0.28’lik düşüşü ile 0.92 dolardan işlem görüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
E-Ticaret Devi Alibaba, Kripto Para Sektörüne Bu Altcoin ile Girdiğini Açıkladı!

Eight Global bülteninde Van de Poppe, peer to peer ödeme ağı Litecoin’e (LTC) odaklandı ve diğer altcoinlerden daha iyi performans gösterdiğini söyledi:

“Litecoin, aralığının dışına çıkmaya devam ettiği için güçlü bir şekilde hareket ediyor. Birçok altcoin yeni dip seviyeler gördü, ancak Litecoin bunu yapmadı ve direnci 65 dolardan kırarak 80 dolara doğru önemli bir yükseliş gerçekleştirdi.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!