Analist, “En Yenilikçi” Olarak Nitelediği 7 Altcoini Paylaştı!
Analist, “En Yenilikçi” Olarak Nitelediği 7 Altcoini Paylaştı!

Analist, “En Yenilikçi” Olarak Nitelediği 7 Altcoini Paylaştı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter’da “DefiIgnas” adıyla tanınan DeFi analisti, son yükseliş döneminde merkeziyetsiz finansı yeniden şekillendiren “En İyi 7” yenilikçi altcoini paylaştı.

Analistin En Yenilikçi Olarak Düşündüğü Altcoinler Neler?

Analist, sektörün son yıllarda gördüğü en aykırı DeFi konseptlerini özetledi.

Analiste göre örneğin Ampleforth (AMPL), AMPL satın alımına olan ilgiden kaynaklanan arzın yeniden dengelenmesi için kendi kendini ayarlayan bir araç olan “elastik arz” mekanizmasını tanıtmıştı.

DefiIgnas buna ek olarak Olympus DAO (OHM) altcoininin, kullanıcıların staking, bonding ve satış yapma gibi işlemlerden kazanç sağlamalarına olanak veren ilginç bir oyun kuramı deneyine kripto para kullanıcılarını davet ettiğini söyledi.

Buna ek olarak analist, başlangıçta Compound Finance protokolüne likidite sağlamak için bir teşvik olarak başlatılan COMP tokenı, erken dönem “yield farming” göstergelerinin sembolü haline geldiğini bildirdi.

DefiIgnas ayrıca Curve Finance’ın CRV altcoinini de listesine ekledi. Analiste göre CRV, doğru zamanda stake etmeyi başaranlar için yield farming’i daha kârlı hale getirdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Altcoin Sahiplerinin Airdrop Alacağı Açıklandı: Fiyatı Tırmanış Yaşadı!

Bununla birlikte DeFi analistine göre, Yearn.Finance (YFI) tokeni de kullanıcılara ücretsiz olarak airdrop şeklinde dağıtılması ile erken dönemde etrafında tutkulu bir topluluk oluşturmuştu.

Analist, listesinde yer alan Nexus Mutual’ın NXM’inin, KYC’ye tabi her Ethereum (ETH) yatırımcısının riskleri diğerleriyle paylaşarak para kazanmasına olanak tanıyarak kripto para sigortacılığında ezber bozduğunu bildirdi.

Analiste göre Synthetix kripto parası da SNX tokeni ile birlikte sUSD isimli merkeziyetsiz stablecoin için sağlıklı bir teminat oranının garanti edilmesini sağladı.

DefiIgnas’ın listesinde ayrıca iki stablecoin de dikkat çekti. Analiste göre DAI, aşırı teminatlandırılmış stablecoin olarak yeni bir konsept tanıttı ve Frax Finance (FRAX) da ilk kısmi teminatlı USD tabanlı stablecoin oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!