NFT
Dört Altcoin Güney Kore Borsalarında Hacim Patlaması Yaşadı
Dört Altcoin Güney Kore Borsalarında Hacim Patlaması Yaşadı

Analist Bu Hafta Yakından İzleyeceği 5 Altcoini ve Nedenlerini Açıkladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analiz hesabı The DeFi Investor, bu hafta takip edeceği altcoinleri ve bunları neden takip edeceğine dair analizlerini paylaştı.

İşte analistin listesi:

Cosmos (ATOM)

Cosmos için düzenlenen en büyük konferans olan Cosmoverse 2 Ekim’de başlıyor. Cosmos ekosistemiyle ilgili önemli haberlerin bu etkinlik sırasında duyurulması bekleniyor.

Radiant (RDNT)

Radiant Capital mainnet’i, 3 Ekim’de Ethereum’da piyasaya sürülecek.

SUI

3 Ekim’de yaklaşık 16,6 milyon dolar değerinde SUI’nin kilidi açılacak. Bu, dolaşımdaki arzın yaklaşık %4’ünü temsil ediyor ve piyasa dinamiklerini etkileyebilir.

SBF Davası

SBF için duruşma 3 Ekim’de başlıyor. Bu duruşmanın sonucunun kripto piyasası için önemli etkileri olabilir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ethereum Vadeli İşlemler ETF’lerinin Onaylanmasına Kesin Gözüyle Bakılırken Balinalar ETH Topluyor

Arbitrum Ekosistem Tokenleri

50 milyon dolarlık ARB ekosistem teşvik programının onaylanmasıyla birlikte, birçok Arbitrum tokeni pump yapmaya başladı. Ağ etkinliği de geçtiğimiz hafta %50 oranında arttı.

Chainlink (LINK)

Chainlink’in merakla beklenen Smartcon konferansı 2 Ekim’de başlıyor. Chainlink ile ilgili önemli duyuruların önümüzdeki hafta yapılması bekleniyor.

dYdX

dYdX V4’ün Cosmos zinciri üzerine kurulu olduğu göz önüne alındığında, ekibin 2-3 Ekim’de Cosmosverse sırasında dYdX V4 lansman tarihini açıklayabileceğine dair spekülasyonlar var.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!