MEXC
sikayetkripto
Analist Bitcoin’de Tarihi Verileri Değerlendirdi! Yükseliş Sinyali Mi Var?
Analist Bitcoin’de Tarihi Verileri Değerlendirdi! Yükseliş Sinyali Mi Var?

Analist Bitcoin’de Tarihi Verileri Değerlendirdi! Yükseliş Sinyali Mi Var?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC)ve kripto para birimleri için kötü bir yıl olan 2022’nin sonuna yaklaşırken, yatırımcılar yeni yıldan yükseliş bekliyor.

Bitcoin’in dar bir aralıkta konsolide olduğunu belirten TradingView kripto para analisti Vince Prince, BTC’nin yeni zirvelere ulaşmak için temel oluşturabilecek tarihi bir model yörüngesiyle uyumlu bir şekilde hareket ettiğini savundu.

BTC‘nin tarihsel olarak fiyat hareketlerini inceleyen analist, Bitcoin’in son üç Noel’de ortaya çıkan “Mutlu Noel Döngüsü’nü” 2022’de bir kez daha başlattığına işaret etti.

Analistin değerlendirmelerine göre BTC, döngülerinin Noel zamanlarını her zaman tarihi zirvelerle tamamladığını ve her zaman ayı piyasasını sona erdiren ve yeni Noel Döngüsünü başlatan yeni dipler oluşturduğunu söyledi.

“Döngünün ampirik önemi ile burada en dikkat çekici şey, geçmişte her zaman mükemmel bir şekilde çalışmasıdır.

Bu da Bitcoin’in aynı döngüyle tekrar ortaya çıkması göz önüne alındığında BTC’de yeni ATH’lerin yaşanmasının çok yüksek bir olasılık olduğu anlamına gelir.”

Analist ayrıca döngünün devam etmesi halinde Bitcoin’in 2026 Noel’ine kadar muhtemelen yaklaşık 1,8 milyon dolara çıkacağını söyledi. Eğer bu durum gerçekleşirse Bitcoin’in yaklaşık %10.600 oranında artması anlamına gelir.

Bitcoin fiyatı dar bir aralıkta konsolide olmaya ve düşük kalmaya devam etse de, yatırımcılar hala BTC biriktirmeye devam ediyor. Zira 25 Aralık itibariyle, Bitcoin tutan adresler aylık en yüksek seviyeyi ulaşarak 43.764.748’e oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!