sikayetkripto
Veriler Yayınlandı: Ethereum Üzerindeki Bu İki Ağ Giderek Popülerlik Kazanıyor!
Veriler Yayınlandı: Ethereum Üzerindeki Bu İki Ağ Giderek Popülerlik Kazanıyor!

Analist Benjamin Cowen Ethereum’u (ETH) Yorumladı: Düşüş mü Yükseliş mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş çapta takip edilen kripto para analisti Benjamin Cowen, Ethereum’un (ETH) büyük bir ekonomik endişe nedeniyle çökebileceği uyarısında bulundu.

Cowen Ethereum Fiyatının Daha da Düşebileceğini İddia Etti

Cowen, yeni bir strateji çalışmasında 779.000 Youtube abonesine, ETH’nin şu anki fiyatı olan 1.178 dolar seviyesinden %65’ten fazla düşebileceğini iddia etti:

“Ethereum’un ABD doları karşısındaki değerlemesinde hala daha düşük bir seviyeye doğru ilerlediğimizi düşünüyorum. Bence 400-600 dolar aralığı, son döngüde gördüğümüzle aynı değer seviyesini görmeye başlamak için iyi bir nokta.”

Cowen ayrıca, kripto YouTube kanallarını izleyen ve Twitter’da dijital varlıklara yönelik hesapları takip eden kişi sayısını takip ederek sektöre olan bireysel ilgiyi ölçen bir gösterge olan sosyal risk metriğini de yakından takip ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Elon Musk ile Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin Arasında Polemik!

Cowen’a göre, Ethereum’un sosyal risk ölçütü ETH’nin başka bir satış dalgasına hazırlandığını gösteriyor:

“Ben hala Ethereum’un önünde sonunda daha düşük fiyatlarla karşılaşacağını düşünüyorum. Bunun sosyal risk fikri tarafından desteklendiğini düşünüyorum. Sosyal risk nihayet yeni düşük seviyelere iniyor. Sosyal risk düştüğünde tipik olarak Bitcoin hakimiyeti artıyor…

Sosyal risk 2018’de yine burada olduğu gibi düştüğünde, Ethereum’un düşüşe geçtiği yer de burası olmuştu.”

Cowen ayrıca, FED’in faiz oranlarını sürekli artırmasıyla tetiklenmesi muhtemel bir resesyonun ETH’yi aşağı çekeceğini söylüyor:

 “600 dolarlık bir Ethereum’un ya da 400 dolarlık bir Ethereum’un bu seviyelerden %50 ya da daha fazla bir düzeltme anlamına geldiğini biliyorsunuz. Ancak bunun sadece fiyat açısından değil, teknik açıdan da gerçekleşebileceğini düşünmek için nedenler olduğunu düşünüyorum.

Şimdiye kadar yakılan ETH tokenlerinin arkasında da bir tür temel fikir olduğunu biliyorum. Ancak diğer taraftan bir resesyonun eşiğindeyiz. Eğer bir resesyon gelecekse, bu muhtemelen kripto para birimleri gibi riskli varlıklar için iyi bir şey olmayacaktır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!