NFT
Aman Dikkat! Bir Ayda Yüzde 300 Yükselen Bu Altcoin İçin Şok Uyarı!
Aman Dikkat! Bir Ayda Yüzde 300 Yükselen Bu Altcoin İçin Şok Uyarı!

Aman Dikkat! Bir Ayda Yüzde 300 Yükselen Bu Altcoin İçin Şok Uyarı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Tecrübeli kripto para analisti Altcoin Sherpa, Ethereum tabanlı Chainlink rakibi Tellor Tributes (TRB) için düşüş uyarısında bulundu. Analist TRB’nin yüzde 300’ün biraz üzerindeki toparlanmanın ardından düzeltme hareketi ile düşmesini bekliyor. Altcoin Sherpa, genel kanının aksine Bitcoin’de (BTC) ise yükseliş bekliyor. Piyasaya etkisi: Nötr
15:32
21 Eylül 2023

Tecrübeli kripto para analisti Altcoin Sherpa, Ethereum (ETH) tabanlı Chainlink‘in (LINK) rakibi olarak gösterilen merkeziyetsiz oracle protokolü Tellor Tributes (TRB) için yatırımcıları uyardı. Analist ayrıca Bitcoin (BTC) için de genel kanının aksine yükseliş beklediğini söyledi.

İçerik Rehberi

ToggleAnalistin TRB İçin Büyük Düşüş UyarısıBitcoin’in Fiyatının 28 Bin Dolar Bandını Aşmasını Bekliyor Analistin TRB İçin Büyük Düşüş Uyarısı Anonim kripto para analisti ve trader’ı Altcoin Sherpa, X’deki kişisel hesabından merkeziyetsiz oracle protokolü Tellor Tributes‘un (TRB) Ağustos ortasından bu yana yüzde 300’ün biraz üzerinde toparlanmasının ardından düzeltme olarak nitelendirdiği geri çekilme hareketi için hazırlandığını söyledi. Analist TRB için yaptığı düşüş uyarısında “Bu çılgın oyunlar eninde sonunda sona erer ama piyasa yapıcı faaliyetleri göz önüne alındığında bu oyun büyük bir başarı elde etti. 40 – 45 dolar civarında açığa satış yapacağım.” ifadelerine yer verdi. Analistin paylaştığı TRB grafiğine bakıldığında, Tellor Tributes’un ilk önce bu ayın başında ulaştığı 45 dolar civarındaki zirveye doğru toparlanmasını, ardından 28 doların altına düşmesini beklediği görülüyor. Tellor Tributes bu yazının hazırlandığı sırada 34,57 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in Fiyatının 28 Bin Dolar Bandını Aşmasını Bekliyor TRB için yaptığı uyarının ardından Bitcoin‘i inceleyen Altcoin Sherpa, en büyük kripto paranın önemli bir direnç seviyesinin üzerine çıkmaya hazır göründüğünü belirterek “Volatilite artıyor. 28 bin dolar geliyor. Bana kalırsa bu yükseliş karşısında düşüş bekleyerek pozisyon almayın.” dedi. Bitcoin bu yazının hazırlandığı sırada son 24 saatte yüzde 1,61 düşüşle 26 bin 669 dolardan işlem görüyor. Kripto para analisti Ali Martinez de Altcoin Sherpa’ya benzer bir düşünceyi dile getirerek uyarıda bulundu. Martinez, Bitcoin’in zincir üzeri aktivitesinin şu anda bir boğa koşusunun ilk aşamalarında olduğunun gösterdiğini belirterek şunları söyledi:

Bitcoin’de bir boğa koşusu genellikle artan zincir üzeri aktiviteyle karakterize edilir. Oluşturulan yeni cüzdan adreslerinin aylık ortalaması (kırmızı) yıllık ortalamayı (mavi) aştığında bu durum fark edilir hale gelir. Bu da ağ temellerinin güçlendiğini ve kullanımın arttığını gösterir.

BTC’nin zincir üzeri aktivitesinin durgun fiyatlara rağmen genişlediğine dikkat etmek gerekiyor. Bu da Bitcoin’de merakla beklenen boğa koşusunun yakında yeniden başlayacağını gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!