MEXC
Altın Analisti: Gelecek Hafta Bu Seviyelere Bakacağız!
Altın Analisti: Gelecek Hafta Bu Seviyelere Bakacağız!

Altın Analisti: Gelecek Hafta Bu Seviyelere Bakacağız!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa analisti Christopher Lewis’e göre altın piyasaları, son zamanlarda gördüğümüz kazanımların çoğunu sindirmek için, işlem haftası boyunca biraz geriledi. Christopher Lewis’in önümüzdeki haftaya ilişkin piyasa beklentileri ve analizlerini Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Analiste göre, altın piyasası çoğunlukla yukarı yönlü

Analist, altın piyasalarının, 1.850 dolar seviyesinin üzerinde olduğumuz için hafta boyunca biraz geri çekildiğini, bu seviyenin psikolojik olarak önemli bir alan olduğunu ve ardından 1.835 dolar seviyesinin geldiğini belirtiyor. Analist, bunun, daha önce direniş olan bir alan olduğunu ifade ediyor ve bu nedenle, bu noktada, eğilimin tanımlandığını görmemizin muhtemel olduğunu düşünüyor. Christopher Lewis, analizine şu yönde devam ediyor:

Hala yukarıda olduğumuz sürece, yükselmeye hazır bir piyasada değer bulmak için kısa vadeli geri çekilme fikrini seviyorum. Bu, özellikle ABD doları düşmeye başlarsa, doğru olacak. Ancak, açıkçası piyasa hala birbirine yaklaşmayan enflasyon ve faiz oranı farklılıklarına bakıyor.

TweetTelegramWhatsApp

kriptokoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!