NFT
Bu Balina Hareket Edince Bitcoin’de Düşüş Gelmişti! İşte Son Hamlesi!
Bu Balina Hareket Edince Bitcoin’de Düşüş Gelmişti! İşte Son Hamlesi!

Altı Yıldır Uyuyan Bitcoin Balinası Uyandı! 56,3 Milyon Dolar Değerindeki BTC’leri Yeni Bir Adrese Taşıdı! Satış Yapacak Mı?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 27.000 doların üzerine çıkarken yaklaşık 6 yıldır hareketsiz halde duran bir BTC cüzdanı tekrardan aktif hale geldi.

Blockchain güvenlik şirketi olan PeckShield, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, uzun süredir aktif olmayan bir Bitcoin balinasının 6 yıldır atıl durumda olan 2.100 BTC’yi taşıdığını duyurdu.

PeckShield, bu balinanın bugünkü fiyatıyla yaklaşık 56,3 milyon dolarlık BTC’yi yeni bir cüzdan olan “1LGnp5…GgM”ye taşındığını duyurdu.

PeckShield, bu balinanın bu Bitcoin’leri ilk olarak 19 Ekim 2017’de aldığını ve o zamanlar değerinin yaklaşık 11,8 milyon dolar olduğunu söyledi.

“19 Ekim 2017’de yaklaşık 2.100 Bitcoin (o zamanlar değeri yaklaşık 11,8 milyon dolar) alan ve 6 yıldır hareketsiz olan BTC adresi bu BTC’leri yeni bir adres olan “1LGnp5…GgM’ye” taşıdı.

Bu BTC’lerin şimdiki değeri 56,3 milyon dolardır.”

#PeckShieldAlert A dormant #BTC address 13RLtG…PXs, which received ~2,100 $BTC (worth about $11.8M at the time of transfer) on October 19, 2017, moved its $BTC (now worth ~$56.3M) to a new address 1LGnp5…GgM. pic.twitter.com/rchpCTI1va

— PeckShieldAlert (@PeckShieldAlert) September 19, 2023

Yıllarca işlem yapmayan bir Bitcoin balinasının yeniden harekete geçmesinin çeşitli nedenleri bulunmakla birlikte genel olarak uzun süre sonra harekete geçmesi satış yapacağı şeklinde yorumlanıyor.

Ancak satış dışında yeniden yatırım gibi bir eyleme hazırlanıyor olması da mümkün görünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!