NFT
Bu Altcoin Yüzde 20 Yükseldi, Şirketler Satışa Başladı!
Bu Altcoin Yüzde 20 Yükseldi, Şirketler Satışa Başladı!

Altcoinlerde Toparlanma Belirtileri Var Diyen Santiment Bu Beş Altcoine Dikkat Çekti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) 26.000 dolar seviyesinde konsolide olmaya devam ederken altcoinlerde yavaş yavaş toparlanma belirtileri göstermeye başlıyor.

Bu noktada popüler platform Santiment de altcoin piyasası Bitcoin’in Ağustos ayında yükseliş momentumunu kaybetmesinin ardından toparlanma işaretleri gösterdiğini belirtti.

Altcoinlerin bu hafta bazı toparlanma belirtileri gösterdiğini ifade eden Santiment, çoğu altcoin yatırımcısının Haziran ayından bu yana zararda olduğuna dikkat çekerek “bu toparlanma belirtileri kesinlikle Haziran ayından bu yana biriken büyük trader kayıplarını telafi etmeye yetmedi.” dedi.

Santiment ayrıca yatırımcıların DODO, GALA, MAGIC, MASK ve SRM gibi altcoinlerin yakın zamanda çok iyi performans göstermesini beklediğini söyledi.

“Altcoinler bu hafta şu ana kadar bazı ılımlı yaşam belirtileri gösterdi, ancak kesinlikle Haziran ayından bu yana biriken büyük trader kayıplarını telafi etmeye yetmedi.

Bununla birlikte pek çok yatırımcı DODO, GALA, MAGIC, MASK ve SRM gibi altcoinlerde tarihi yükseliş fırsattı görüyor.”

🫣 #Altcoins have shown some mild signs of life thus far this week, but certainly not enough to make up for big trader losses that have accumulated since June. With that said, many are seeing historic opportunities to rise, such as $DODO, $GALA, $MAGIC, $MASK, and $SRM. pic.twitter.com/pXw43vCRmt

— Santiment (@santimentfeed) September 6, 2023

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!