sikayetkripto
Analist, “En Yenilikçi” Olarak Nitelediği 7 Altcoini Paylaştı!
Analist, “En Yenilikçi” Olarak Nitelediği 7 Altcoini Paylaştı!

Altcoin Platformu Yeni Girişimini Duyurdu: Ana Geliştirici Tanıtım Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük fraksiyonel algoritmik stablecoin ve altcoin protokolü olan Frax Finance,b yeni girişimini duyurdu.

Platform, Fraxlend isimli borç verme piyasası girişimini tanıttı. Yeni girişimde Chainlink veri akışının bir parçası olan herhangi bir token ile varlık ödünç vermesine veya almasına olanak tanınacak.

Frax Finance’in Stablecoin’leri Sabitliğini Güçlü Bir Şekilde Korumasıyla Tanınıyor

DeFiLlama’ya göre Frax, yaklaşık 1.18 milyar dolar toplam kilitli değeri (TVL) ile tüm algoritmik stablecoin kripto para protokollerine liderlik ediyor.

Frax altcoin sistemi iki stablecoin ile çalışıyor. Bunlar FRAX ve FPI. FRAX ABD dolarına sabitlenmiş ve kısmi olarak teminatlandırılmış bir durumdayken FPI ise ABD Tüketici Fiyat Endeksine (TÜFE) sabit çalışıyor.

FRAX, bugüne kadar sabitliğini hiç kaybetmeyen en istikrarlı algoritmik sabit coinlerden biri oldu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase'ten Sıcak Gelişme: Bu 6 Altcoini Listelemek Üzere Yol Haritasına Ekledi!

Altcoin Platformunun Geliştiricisi, Yeni Girişimi Tanıttı

Frax Finance ana geliştiricisi Drake Evans kısa süre önce Flywheelpod podcast’inde Fraxlend için iki önemli kullanım alanını vurguladı.

Öncelikle Fraxlend, protokolün borç alma ve borç verme süreci yoluyla yeni FRAX basmasını sağlayacaktır. Fraxlend, Frax Finans protokolünün doğrudan FRAX ödünç vermesine ve mevcut para piyasaları aracılığıyla faiz kazanmasına olanak tanıyacak.

Drake’in vurguladığı ikinci yeni uygulama, protokolden protokole anlaşmalar için özel şartnameler oluşturma becerisiydi. Tipik olarak, bir DAO’nun başka bir DAO token’ı göndermek istemesi gibi bu anlaşmalar Telegram konuşmaları aracılığıyla yapılır ve çoklu imzalı cüzdanları içeren OTC anlaşmaları olarak sonuçlandırılır.

Fraxlend, DAO’ların anlaşmayı zincir üzerinde kurmasına olanak tanıyarak süreci otomatikleştirecek ve daha şeffaf hale getirecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!