NFTPump
Altcoin için Sıcak Gelişme: Amazon Web Services Teknik Ortağı Oldu, Fiyat Uçtu!
Altcoin için Sıcak Gelişme: Amazon Web Services Teknik Ortağı Oldu, Fiyat Uçtu!

Altcoin için Sıcak Gelişme: Amazon Web Services Teknik Ortağı Oldu, Fiyat Uçtu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amazon Web Services’in VeChain’in teknik ortağı olduğu duyuruldu. Haberin ardından VeChain’in yerel varlığı VET 5 dakika gibi kısa süre içinde yüzde 10’dan fazla yükseldi.

14:46
2 Ağustos 2022

Okuma Süresi: < 1 Dakika VeCarbon’un arkasındaki şirket olan Shanghai Tanlian Technology, piyasaya sürülmesinin ardından halka açık Blockchain VeChainThor’un ülkeler ve nihayetinde kıtalar için Blockchain tabanlı karbon yönetimi hizmetleri sunma misyonunda heyecan verici yeni bir bölüme ulaştı. Bu bağlamda Amazon Web Services‘in VeChain’in teknik ortağı olduğu duyuruldu. Haberin ardından VeChain‘in yerel varlığı VET, beş dakika dakika gibi kısa süre içinde yüzde 10’dan fazla yükseldi.

İçerik Rehberi

Teknik Ortaklık Teknik Ortaklık 2021’in ikinci yarısında teknolojisi için çeşitli endüstriler ve uygulama senaryolarında çok sayıda başarılı kullanım senaryosunu deneyen VeCarbon, önümüzdeki yıllarda platformunda devasa veri hacimleri ve kaçınılmaz olarak büyük ölçekli depolama ve analitik çözümleri sunmaya hazırlanıyor. Buna göre, Amazon Web Services’in VeCarbon’un büyük hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olma amacıyla teknik ortak olduğu duyuruldu. Duyurunun ardından adeta kanat takıp uçuşa geçen VET, kısa süre içerisinde yüzde 10’dan fazla yükseldi. Yazım sırasında 0,02811 dolardan işlem gören altcoin, 7 günde değerini yüzde 25’e yakın artırmasıyla zaten yatırımcıların gözdesi konumundaydı. Haberle birlikte altcoin’e olan yatırımcı ilgisinin daha da artması bekleniyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!