Almanya Bitcoin ve Ethereum’u HODL Edenden Vergi Almayacak!
Almanya Bitcoin ve Ethereum’u HODL Edenden Vergi Almayacak!

Almanya’nın En Büyük İkinci Hisse Senedi Borsası Boerse Stuttgart’tan Dev Kripto Para Adımı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Almanya’nın en büyük ikinci borsası Boerse Stuttgart’ın kripto para şubesi iştiraki Boerse Stuttgart Digital, 2024 yılında tamamen sigortalı bir kripto para birimi staking hizmeti başlatmaya hazırlanıyor.

Şirket halihazırda Almanya’da bir dijital varlık saklama lisansı almış durumda.

Bu hamle, sektör olgunlaştıkça hizmetlerini dijital varlıkları da kapsayacak şekilde genişleten geleneksel finans kuruluşlarının oluşturduğu eğilimin bir parçası. Bu hafta, Almanya’nın en büyük kredi kuruluşu Deutsche Bank, dijital varlık saklama ve tokenleştirme konusunda Taurus ile işbirliği yaptığını duyurmuştu. Benzer şekilde HSBC de kripto saklama firması Fireblocks ile ortaklık kurdu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase’den Sürpriz Açıklama: “Zcash (ZEC) Madencilik Görünümü Risk İçeriyor, Yeni Önlemler Alıyoruz”

Geliştirilen staking hizmeti, küresel sigorta şirketi Munich Re tarafından tasarlanan eşsiz bir sigorta ürününü de içeriyor. Ürün, ağ kurallarını ihlal ettikleri veya kötü niyetli faaliyetlerde bulundukları için proof-of-stake blok zincirindeki doğrulayıcılara uygulanan bir ceza olan slashing ile ilişkili riskleri azaltmayı amaçlıyor.

Boerse Stuttgart Digital, Avrupa’nın en büyük altıncı borsa grubu olan Boerse Stuttgart Group’un bir parçası. Bu yılın başlarında, bağlı kuruluşu Blocknox GmbH aracılığıyla Alman finans gözlemcisi BaFin’den dijital varlıkları saklama lisansı almıştı.

Staking hizmetlerinin eklenmesi, Boerse Stuttgart Digital ve müşterilerinin şirkette saklanan varlıklar üzerinden ödüller kazanmasına olanak tanıyacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!