NFT
Alman Otomobil Devi BMW, Bu Altcoin Ağını Kullanmaya Başlayacağını Duyurdu!
Alman Otomobil Devi BMW, Bu Altcoin Ağını Kullanmaya Başlayacağını Duyurdu!

Alman Otomobil Devi BMW, Bu Altcoin Ağını Kullanmaya Başlayacağını Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası 2022 yılı boyunca birkaç büyük firmanın girişine tanık oldu. Büyük otomobil üreticilerinin NFT ve altcoin alanını araştırdığı görüldü.

Alman Otomobil Devi BMW, BNB Altcoin Ağını Kullanacak

Ancak, BMW şimdi blockchain teknolojisini sistemine dahil etmeye hazırlanıyor. Alman otomobil üreticisi, blockchain altyapı firması Coinweb ile birlikte BNB zincirini kullanmayı planlıyor.

BMW, günlük operasyonları için blockchain teknolojisini kullanmayı amaçlıyor. Buna ek olarak, otomobil üreticisi, özellikle Tayland merkezli müşterileri için bir blockchain sadakat programı oluşturmak için çalışıyor.

Bu, BMW’nin blockchain teknolojisini ilk kez kullanışı değil. BMW, 2018 yılında kobalt tedarikini izlemek için blockchain teknolojisini kullanmıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü CEO: “Binance.US, BNB’yi Delist Etmek Zorunda Kalabilir”

BNB zinciri işlemlerin gerçekleştirilmesi için kullanılırken, Coinweb merkeziyetsiz bir mimari sağlamaya odaklanacak. BMW, süreçlerinde blok zinciri teknolojisini iki aşamada kullanacak. Merkeziyetsiz teknoloji ilk olarak, zahmetli manuel prosedürleri ortadan kaldırmak ve firmanın finansman hizmetlerini hızlandırmak amacıyla BMW’nin düzenli iş operasyonlarına dahil edilecek.

Ayrıca, Coinweb projenin ikinci aşamasında hayati bir rol oynayacak. Firma, yalnızca BMW’nin müşteri sadakat programı için özelleştirilmiş bir Web3 uygulaması oluşturacak.

Çeşitli kullanıcı davranışlarıyla kazanılan kullanıcı sadakat puanları, kullanıcıların kademelerini ve konumlarını belirleyecek. Gelecekte, araç sahipleri ödüllerini BMW’den ve bağlantılı bir ortamdan ürün ve hizmet satın almak için kullanabilecekler. İşlemler BNB zinciri üzerinden gerçekleştirilecek.

Coinweb CEO’su Toby Gilbert, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Müşteriler sadakat puanlarıyla ödüllendirilecek ve ekosistem içinde harcama yapabilecekler. Umudumuz gelecekte küresel bir uygulama olması ancak şu anda ortaklığımız Tayland için geçerli.”

Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!