sikayetkripto
Son Dakika! Tesla Bitcoin Sattı Mı? Bilançoda Dogecoin Var Mı?
Son Dakika! Tesla Bitcoin Sattı Mı? Bilançoda Dogecoin Var Mı?

Alameda’nın Ethereum (ETH) Adreslerindeki Hareketliliğe Elon Musk’tan Tepki Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son birkaç saat içinde, veri analiz firmaları tarafından Alameda Ethereum (ETH) adresleriyle ilişkili olağandışı faaliyetler tespit edildi.

Alameda’nın Ethereum (ETH) Adreslerinde Yoğun Hareketlilik Görüldü

Kripto uzmanları, ETH blok zincirindeki çok sayıda tokenın Ethereum ETH ve USDT ile değiştirilmeden önce iki ana cüzdanda birleştirildiğini ve ardından FixedFloat ve ChangeNow karıştırıcıları kullanılarak birden fazla cüzdana gönderildiğini fark etti.

Son ayrıntı, transferlerin tasfiye memurlarıyla ilgili olma ihtimalinin düşük olduğunu gösteriyor. Yapılan transferlerle ilgili değişik fikirlerde ortaya atılıyor.

Bir piyasa gözlemcisi olan Leigh Drogen, Bankman-Fried’in çalıntı parayı, özel anahtarları rehin tutarak ve bu nedenle stablecoinlere (dondurulabilecekleri) para göndermekten kaçınarak, yargılamada hoşgörü kazanmak için takas etmeye çalışıyor olabileceğine dair bir teori ortaya attı.

Tesla CEO’su Elon Musk, habere başka bir yorum yapmadan bir tweette “!” ile tepki verdi.

Alameda ETH addresses are digging around in the sofa for spare change and swapping bits ERC20s for ETH/USDT.

ETH and USDT then funneled through instant exchangers.

Rings some major alarm bells…https://t.co/GRVtChDL9rhttps://t.co/LJBi7cuFZLhttps://t.co/nxcXWgm5VO pic.twitter.com/AqcgxVRoMr

— 🏴∴Ergo∴🏴 (@ErgoBTC) December 28, 2022

!

— Elon Musk (@elonmusk) December 28, 2022

ABD’li yetkililer Bankman-Fried’i, iflas etmiş kripto para ticaret platformuyla ilgili olarak “Amerikan tarihindeki en büyük finansal dolandırıcılıklardan biri” olarak tanımlanan olayı gerçekleştirme potansiyeline sahip olmakla suçladı.

Bankman-Fried’in müşterilerden elde ettiği fonları, kardeş ticaret firması Alameda da dahil olmak üzere çeşitli yatırım araçlarında kullandığından şüpheleniliyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İflas Eden FTX Eski CEO'su Sam Bankman-Fried ABD'ye Getirildi!

Sam Bankman-Fried kısa süre önce ABD’ye iade edilmeyi kabul etmiş ve bunun üzerine federal gözaltından çıkmasına izin verilmişti.

Mahkeme, ailesinin Kaliforniya’daki evinden çıkmaması koşuluyla 250 milyon dolarlık bir kefaleti de içeren inanılmaz derecede sıkı kefalet koşulları getirmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!