sikayetkripto
Bu Altcoinin Oyunu Epic Games Üzerinde Yayınlandı!
Bu Altcoinin Oyunu Epic Games Üzerinde Yayınlandı!

Alameda’dan Fon Alan Altcoinin Geliştiricileri Bundan Sonra Ne Olacağını Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ren (REN) altcoin platformu, Alameda Research’ün çöküşünün ardından gelişimi için yeterli fona sahip olmama tehlikesiyle karşı karşıya.

Ren, kripto varlıklarının tokenize edilmiş versiyonlarını çıkarmak için token wrapping sürecini kullanan Ethereum tabanlı bir DeFi protokolüdür. Bu wrapped kripto paralar daha sonra Ethereum ve BNB Akıllı Zincirlerine köprülenebilir.

Kriptoda köprüleme, tokenlerin bir ağdan diğerine gönderilmesidir. Ren protokolü, kuruluşundan bu yana 13 milyar dolardan fazla çapraz zincir hacmi işlemiştir.

Alameda, Ren Altcoinini 2021’de Satın Almıştı

Alameda, 2021’in başlarında projeyi satın aldıktan sonra Ren’in gelişimini finanse ediyordu. Ticaret firmasının, kripto wrapper para ve köprü protokolünü geliştirmek için çeyrek başına 700.000 dolar fon sağladığı bildirildi.

Alameda iflas ettiği için bu fon kaynağı artık mevcut değil. Kripto quant ticaret firması Kasım ayının başlarında FTX ile birlikte çöktü.

Ren ekibi Cuma günü yaptığı açıklamada, yalnızca yılın 4. çeyreğinin sonuna kadar yeterli finansmana sahip olduğunu açıkladı. Hafta başında düzenlenen bir topluluk çağrısı, projenin kalan fonlarının yaklaşık 160.000 dolar olduğunu gösterdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Alameda Research CEO'su Caroline Ellison Dahil SBF'nin Üst Düzey Yardımcıları FTX'ten Kovuldu!

Ren şimdi başka kaynaklardan fon sağlamaya çalışıyor. Ekip Cuma günü topluluk üyeleriyle çeşitli fırsatları araştırdığını açıkladı. Bu seçenekler muhtemelen RenDAO topluluğunun karar vermesi için oylamaya sunulacak.

Ren ekibi, yeni finansman sağlamanın yanı sıra, protokolün en son sürümü olan Ren 2.0’ı da tanıtmak istiyor. Bu yeni sürüm, Ağustos ayında topluluk tarafından yönetilen, açık kaynaklı bir projeye planlı bir dönüş olarak duyuruldu.

Alameda’nın Ren 1.0’ın IP haklarına sahip olduğu bildirilirken, ekip Ren 2.0’a geçişi hızlandırmanın önemli olduğunu söylüyor. Ekip, Ren 2.0’ın hızlandırılmış başlangıcının Alameda’nın Ren protokolüne katılımıyla ilgili endişeleri ortadan kaldırması gerektiğini de sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!