NFT
Adını sık sık duyabiliriz: Injective’den (INJ) ATH geldi!
Adını sık sık duyabiliriz: Injective’den (INJ) ATH geldi!

Adını sık sık duyabiliriz: Injective’den (INJ) ATH geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önümüzdeki sürecin potansiyelleri coin’leri arasında görülen Injective (INJ) yeni bir ATH’ye imza atarak ekosistemini ve yatırımcısını sevindirdi.

Son olarak 2021’in Mayıs ayında 25 dolar bandına ulaşarak zirvesini görmüş olan INJ gece saatlerinde bir atağa kalkarak yeni ATH’sini yapmış oldu. BTC‘nin nispeten toparlaması eşliğinde gaza basan popüler coin, ilk olarak ATH’sini kırmak da zorluk çekse de daha sonrasında hacimli bir mum ile bu seviyeyi aşarak 27 dolara kadar artış yaşadı. Aynı zamanda “En Çok Yükselenler” listesinde üçüncü sırayı kapan INJ için teknik analiz nasıl ilerliyor?

Ekran Resmi 2023 12 12 09.12.41 1

Boğa sezonunun yıldız adaylarından birisi!

Ayı sezonunu neredeyse tüm altcoin piyasasına oranla daha sağlam geçiren INJ aynı performansını yükseliş sezonunda da gösteriyor. BTC’nin en ufak bir pozitif hareketinde diğer altcoin’leri sollayan popüler coin, iki yıl aradan sonra ATH yaparak bu durumu ispatlamış oldu. Son yükselişiyle beraber 27,60 dolar bandına iğne atan INJ haliyle bir miktar geri çekildi.

Haberin yazımı itibariyle 25,873 dolardan işlem gören INJ 26,134 doların üzerinde kaldığı takdirde yeni bir ATH’ye imza atmak isteyecektir. Özellikle de psikolojik açıdan kritik bir direnç olacak 30 dolar seviyesi, ilk etapta hedeflenebilir. Olası bir düşüş senaryosunda ise destek noktası olarak takip edilebilecek seviyeler sırasıyla 24,428 – 23,300 – 22,2888 – 20,668 ve yeşil alandır. Özellikle de yeşil alanda iştahlı alıcılar gözlemleyebiliriz.

Ekran Resmi 2023 12 12 09.40.12

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!