NFT
Elon Musk, Dogecoin (DOGE) için Beklenen Sinyali Verdi: Geliyor!
Elon Musk, Dogecoin (DOGE) için Beklenen Sinyali Verdi: Geliyor!

Açıklandı! DOGE Yıl Sonunda Bu Seviyede Olabilir! Ünlü Platformdan Kritik Tahmin!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE) yatırımcının odak noktası olmaya devam ederken, Aralık ayının meme coin için neler getireceği merak konusu oldu. 

15:45
1 Aralık 2022

Okuma Süresi: 3 Dakika Dogecoin (DOGE) yatırımcının odak noktası olmaya devam ederken, Aralık ayının meme coin için neler getireceği merak konusu oldu.

İçerik Rehberi

CoinMarketCap’ten DOGE Tahmini!DOGE, 1 Dolara Ulaşır mı? CoinMarketCap’ten DOGE Tahmini! Dogecoin fiyatı, son 7 günde %28 değer kaydetti. DOGE, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Apple ile yaşadığı tartışmasının ortasında kendi akıllı telefonunu yapmayı planladığını söylemesinin ardından artmaya devam ediyor. Bu fikir, piyasa tarafından gelecekte Dogecoin’in ödeme sistemi olarak kabulü için muhtemelen heyecan verici bir hamle olarak görüldü. Salı günü Dogecoin fiyatı %10’dan fazla artarak 0,093 dolardan 0,104 dolara yükseldi. Analitik platformu Lookonchain istatistiklerine göre, balinalar ve bireysel yatırımcılar yeni zirve ve sürpriz ralliler beklentisiyle DOGE biriktiriyor. Kripto para piyasasının değeri ise bir önceki güne göre %0,84 artışla 859,97 milyar dolara ulaştı. Son 24 saatteki genel kripto piyasası hacmi ise %3,98 artarak 46,62 milyar dolara yükseldi. DeFi’nin toplam hacmi şu anda 3,23 milyar dolar ve 24 saatlik genel kripto piyasası hacminin %6,93’ünü oluşturuyor. Tüm stablelcoin’lerin toplam hacmi şu anda 44.10 milyar dolar seviyesinde ve kripto pazarının toplam 24 saatlik hacminin %94.59’unu oluşturuyor. CoinMarketCap’teki Dogecoin topluluğu, DOGE için yıl sonu fiyat tahminini açıkladı. Topluluk, Dogecoin’in 31 Aralık ‘ta 0,0975 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.  Bu, mevcut fiyattan  %5 daha düşük bir rakam. DOGE, 1 Dolara Ulaşır mı? Dogecoin, an itibariyle ı 0,103482 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 1.099.764.179 dolar. Son 24 saatte Dogecoin %1,43 değer kaybetti. 13.728.985.647 dolarlık devasa piyasa değeri ile dolaşımda 132.670.764.300 DOGE var ve maksimum arz bilinmiyor. Özellikle, Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasını tamamlamasından kısa bir süre sonra ani bir yükseliş gördü. DOGE daha sonra, hızla ivme kaybetti ve %85,74 oranında düştü. Uzmanlara göre, DOGE’nin uzun vadeli başarısı, kulanım alanına ve benimsenmesinin artmasına bağlı. Tesla gibi şirketler, DOGE‘u ürünleri için bir ödeme yöntemi olarak kabul etse de, DOGE’un hala çok fazla kullanım durumu yok. DOGE kesinlikle 1 doları geçebilir, ancak bu süreçte en önemli faktör hepsi benimsenme oranı.  Ayrıca, Fed’in faiz politikasından geri adım atması ve FTC krizinin atlatılması da büyük önem teşkil ediyor. Uzmanlara göre, bu faktörler BTC ve altcoin’ler için ayı piyasasını uzatıyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!