sikayetkripto
ABD’de Kripto Para Borsalarını Koruyan Yasa Tasarısı Geliyor: Bu Gece Açıklanacak, İşte Detaylar!
ABD’de Kripto Para Borsalarını Koruyan Yasa Tasarısı Geliyor: Bu Gece Açıklanacak, İşte Detaylar!

ABD’li Senatörlerden Kripto Para Düzenlemesi Açıklamaları Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Senatör Jon Tester Pazar günü NBC’nin “Meet the Press” programına katılarak kripto paraların var olmaması gerektiğini savundu.

ABD Senatörü Kriptonun Var Olmaması Gerektiğini İddia Ediyor

Moderatör Chuck Todd’a konuşan Tester, “Ben düzenleme yapan bir finansçı değilim ama bu tür şeylerin var olması için hiçbir neden göremiyorum” dedi.

Tester, en büyük kripto para biriminin testlerden geçemediğini savunuyor.

Tester, kripto para piyasasının değerinin havadan geldiğini öne sürüyor. Kripto para birimlerini düzenlemeye gerek olmadığını düşünüyor.

Capitol Hill’deki en sert kripto para eleştirmenlerinden biri olarak bilinen Massachusetts Senatörü Elizabeth Warren, geçtiğimiz günlerde Wall Street Journal’da, kripto para birimlerinin uygun gözetim olmadan tüm ekonomiyi alaşağı edebileceğini savunduğu bir yazı kaleme aldı.

Warren geçtiğimiz yıl Bitcoin satın almayı hava satın almaya benzetmişti.

Diğer kripto para karşıtlarının aksine Tester, kripto para birimlerinin düzenlenmesine karşı çıkıyor.

Montana senatörü, düzenlemelerin aslında kripto para birimlerini meşrulaştırabileceğini düşünüyor. “Eğer bunu düzenlersek, insanların bunun gerçek olduğunu düşünmelerini sağlayabilir” dedi.

FTX’in iflasıyla oluşan korku atmosferi “Bitcoin tekrar yükselecek mi?” “Kripto öldü mü?” manşetlerinin yeniden ortaya çıkmasına neden oldu. Bu da marketin üzerindeki küçük yatırımcı yükünü atabilmesi için gerekli korku atmosferinin oluştuğunu gösteriyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Cardano Kurucusundan Bomba İddia: “Ripple Davası Bu Tarihte Sona Erecek!”

Son günlerde yeniden ortaya çıkan “kripto paralar öldü” manşetleri kripto para piyasalarında uzun süredir işlem yapan yatırımcılara tanıdık geliyor.

Buna dikkat çeken Binance CEO’su Cz’de The Ekonomist’in 23 Kasım 2022’de “kripto nasıl sıfıra gidiyor” manşetini alıntılayarak, “Bu tür makaleler …. sinyalidir.” dedi ve dip seviyelerde olduğumuzun sinyalini verdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!