ABD’li Senatör, SEC’in Kripto Para Sektörüne Müdahalelerini Engellemek İçin Adım Attı
ABD’li Senatör, SEC’in Kripto Para Sektörüne Müdahalelerini Engellemek İçin Adım Attı

ABD’li Senatör, SEC’in Kripto Para Sektörüne Müdahalelerini Engellemek İçin Adım Attı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Minnesotalı Cumhuriyetçi ve ABD Temsilciler Meclisi Çoğunluk Temsilcisi Tom Emmer, kapsamlı kurallar ve düzenlemeler uygulanana kadar ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) dijital varlık yaptırımları için fon kullanımını kısıtlayacak bir değişikliğe sponsor oldu.

Emmer’e göre, 2024 mali yılı için Finansal Hizmetler ve Genel Hükümet Ödenekleri Yasası’nın bir parçası olan değişiklik, SEC’in kripto para endüstrisine karşı “vergi mükelleflerinin paralarını silah olarak kullanmasını” önlemeyi amaçlıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Hedge Fonu Brevan Howard Digital, Üç Gündür Binance’te Altcoin Satışı Yapıyor

Emmer, SEC başkanı için şu ifadeleri kullandı:

“Gary Gensler, Amerikan halkının zararına olacak şekilde otoritesini büyütmek için yetkisini kötüye kullanmıştır. Kongre, Başkan Gensler’in vergi mükelleflerinin paralarını daha fazla silah olarak kullanmasını engellemek için ödenek süreci de dahil olmak üzere tüm araçlarımızı kullanmalıdır.

Bu nedenle, net kurallar ve düzenlemeler yürürlüğe girene kadar SEC’in dijital varlık uygulaması için fon kullanımını kısıtlayan bir ödenek değişikliğine sponsor olmayı planlıyorum.”

Emmer, kripto para alanında düzenleyici netlik ve inovasyonun güçlü bir savunucusu olarak öne çıkıyor. Daha önce Blockchain Düzenleyici Netlik Yasası, Menkul Kıymetler Netlik Yasası ve İnovasyonun Önündeki Engelleri Kaldırma Yasası gibi dijital varlık piyasasında şeffaflığı artırmayı ve tüketicileri korumayı amaçlayan çeşitli yasa tasarılarına eş sponsorluk yapmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!