NFTPump
FED Başkanı Powell, Bitcoin ve Kripto Paralar İle İlgili Net Konuştu!
FED Başkanı Powell, Bitcoin ve Kripto Paralar İle İlgili Net Konuştu!

ABD’li Kripto Para Destekçisi Siyasi Grup Seçimlere Milyonlarca Dolar Harcadı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının en büyük yatırımcılarından bazılarının desteklediği bir siyasi faaliyet grubu olan GMI PAC, bu dönemdeki kongre seçimlerine 10 milyon dolar harcadı.

Kripto Para Piyasasının Desteklediği Siyasi Grup Kongre Seçimleri İçin 10 Milyon Dolar Harcadı

GMI PAC teknolojide, özellikle de kripto para sektöründe inovasyonu destekleyen politikacıların seçilmesine yardımcı olmak amacıyla yılın başında kuruldu.

Kripto çevrelerinde yaygın bir slogan olan GMI “başaracak” anlamına geliyor.

GMI’nin desteklediği önemli adaylar arasında Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun dijital varlıkları doğrudan düzenleme yetkisini genişletmeye yönelik yasanın sponsoru olan Senatör John Boozman bulunuyor.

Ünlü Siyasi aktivist Jesse Jackson’ın oğlu ve Chicago’nun bazı bölgelerini temsil eden Demokrat Jonathan Jackson da desteklenen kişiler arasında yer alıyor.

PAC ayrıca çekişmeli Maryland ön seçimlerinde Demokrat Glenn Ivey’i de destekledi.

Glenn Ivey’i, kampanya web sitesinde “Kripto paraları yasaklama çabalarına karşıyım” diye yazdı. “Bu yenilik, olgunlaşma ve ABD ekonomisine değer katma şansı bulmadan engellenmemelidir, dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Madenciliği Devinden ABD Hükümetine Çağrı!

PAC’ın kurucu bağışçıları ve yönetim kurulu arasında CMS Holdings kurucu ortağı Dan Matuszewski, Framework Ventures kurucu ortağı Vance Spencer ve FTX Dijital Piyasalar CEO’su Ryan Salame de yer alıyor.

Bağışçılar arasında kripto borsası devi FTX, yatırım firması Paradigm, Multicoin ve girişim firması a16z de bulunuyor.

FTX Dijital Piyasalar CEO’su Ryan Salame kişisel olarak, dijital varlık ticaret birliği yöneticisi ortağı Michelle Bond da dahil olmak üzere Cumhuriyetçi adayları desteklemek için 13 milyon dolardan fazla bağışta bulundu.

PAC, genel seçimlerde kripto para ve Bitcoin‘i savunan adayları desteklemeye devam etmeyi planlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!