NFTPump
Cardano’nun (ADA) Stablecoini Djed İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Cardano’nun (ADA) Stablecoini Djed İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

ABD’li Kongre Adayından Cardano’ya (ADA) Destek Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkeziyetçi Birleşik Utah Partisi’ni temsil eden 33 yaşındaki kongre adayı January Walker, kısa süre önce attığı bir tweet’te Cardano’yu (ADA) verimli Blockchain örneklerinden biri olarak gösterdi.

Kongre Adayı Cardano’nun Verimli Bir Blockchain Olduğunu Söyledi

Bununla birlikte, kongre adayı dünyanın en büyük kripto para birimi olan ve yoğun enerji gerektiren Proof of Work (POW) moduna dayanan Bitcoin’in “verimsiz” olduğunu düşünüyor.

There are chains that are inefficient like Bitcoin. Others like the @cardano or even @hedera hashgraph are extremely efficient. Hedera is even more efficient than @Visa transactions.

— January Walker | UT04 US Congress Candidate (@UtahPolitician) September 19, 2022

Walker kendisini “fütürist” ve “pragmatik” bir aday olarak konumlandırıyor. Politikaya atılmadan önce ürün yöneticisi olarak çalıştığını söylüyor.

Birleşik Utah Partisi, seçmenlerin büyük çoğunluğunun üzerinde anlaşabileceği konulara odaklanarak siyasetteki kabileciliğin üstesinden gelmeyi amaçlıyor.

Pazartesi günü Walker, Blockchain’lerin su krizini çözebileceğine dair bir tweet attı. Ancak Twitter’da bazı tepkilerle karşılaştı.

Birçok kullanıcı Walker’ın kripto para teknolojisine duyduğu heyecanı hoş karşılamadı. Bir Twitter kullanıcısı, “Utah pek bir şey hak etmiyor ama bundan daha iyisini hak ediyor,” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü Analist Cardano'yu (ADA) Değerlendirdi: Güncelleme Sonrası İçin Fiyat Hedefi Verdi!

Ayrıca Walker Blockchain’in bundan otuz yıl sonra ulusal borcu ortadan kaldırabileceğine ve kullanıcıların kişisel verilerini sosyal medya şirketlerinden koruyabileceğine inanıyor.

Bununla birlikte insanların bundan 10 yıl sonra Blockchain’in faydasını görebileceklerine inanıyor ve onu internete benzetiyor.

Walker Utah’ın 4. Kongre Bölgesi için yarışıyor. 2020’de koltuğu kazanan Cumhuriyetçi Burgess Owens’a karşı yarışması gerekiyor.

O dönemde Birleşik Utah Partisi oyların yalnızca %2.13’ünü almayı başarmıştı. Bu da Walker’ın bu yarışı kazanmasının çok zor olduğu anlamına geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!