ABD Rusya ile Bağlantılı Bitcoin, Ethereum ve USDT Cüzdanlarına Yaptırım Uyguladı!
ABD Rusya ile Bağlantılı Bitcoin, Ethereum ve USDT Cüzdanlarına Yaptırım Uyguladı!

ABD’de Hükümetin Kapanmamasını Sağlayacak Önemli Düzenleme Temsilciler Meclisi’nden Geçti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hükümetin kapanmasını önlemeye yönelik önemli bir adım olarak ABD Temsilciler Meclisi Cumartesi günü geçici bir fon tasarısını onayladı.

Mevcut fonun süresinin dolmasına saatler kala kabul edilen tasarı 335’e karşı 91 oyla kabul edilirken, Cumhuriyetçilerden çok Demokratlar destek verdi.

Önlem, Demokratların çoğunlukta olduğu Senato ve Demokrat Başkan Joe Biden’ın onayına bağlı olarak hükümet fonunun 45 gün uzatılmasını öneriyor. Bu gelişme, hükümetin kapanmasının neredeyse kesin göründüğü hafta başına kıyasla önemli bir değişime işaret ediyor.

Geçici önlem, milyonlarca federal çalışanı ve askeri personeli evlerine göndermekle ya da maaş almadan çalışmalarını gerektirmekle tehdit eden gece yarısı kapanma tarihi yaklaşırken Meclis Başkanı Kevin McCarthy tarafından sunuldu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
ABD’de Hükümet Kapanırsa Bitcoin Spot ETF’lerin Durumu Ne Olacak? NYDIG Raporunu Açıkladı

Kriz büyük ölçüde, parti liderlerine meydan okuyan ve çeşitli geçici finansman önerilerini reddederek bunun yerine derin harcama kesintileri talep eden küçük bir grup sert Cumhuriyetçi tarafından başlatılmıştı.

Önerilen plan, Demokratların kabul edilemez olarak gördüğü sertlik yanlısı harcama kesintileri olmaksızın mevcut hükümet finansman seviyelerini koruyor. Ancak, Ukrayna için finansman içermiyor. Ukrayna’nın Rus işgaline karşı verdiği savaşta desteklenmesi ABD Başkanı Biden yönetiminin kilit politikalarından biri olmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!