Aave (AAVE) Hedefini Belirlendi: Yükseliş İvmesi Devam Edecek Mi?
Aave (AAVE) Hedefini Belirlendi: Yükseliş İvmesi Devam Edecek Mi?

Aave (AAVE) Hedefini Belirlendi: Yükseliş İvmesi Devam Edecek Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Aave (AAVE), %8,5’lik bir kazançla güçlü bir yükseliş trendini sürdürdü ve 61 dolarlık direnci aştı. AAVE, Bitcoin’in yükselmesiyle birlikte daha fazla yükseliş fırsatı sunabilir ve teknik göstergeler yükseliş momentumunu destekliyor. AAVE’nin yakın vadeli hedefleri 65 ila 67,5 dolar arasında bulunuyor, ancak satıcılar da hala etkinler ve 69 dolarlık direnç önemli bir rol oynayabilir. Piyasa etkisi: Pozitif
13:00
20 Eylül 2023

Aave (AAVE) geçtiğimiz gün %8,5 kazançla güçlü yükseliş toparlanmasını sürdürdü. Geçtiğimiz günlerde yükseliş emri bloğunun (OB) 12 Eylül’de yeniden test edilmesi, AAVE’yi 61 dolarlık dirence çıkaran %18’lik bir yükselişi ateşledi. Peki önümüzdeki günlerde kripto para birimini bekleyen seviyeler hangileri?

İçerik Rehberi

ToggleAAVE’de Psikolojik Seviye!AAVE Token Geleceği! AAVE’de Psikolojik Seviye! Kripto para birimi alıcıları 70 dolara ulaşmayı beklerken, bu son kazanımlar 61 dolar seviyesindeki satış baskısını kırdı. Bitcoin‘in (BTC) 27 bin dolarlık fiyat bölgesine yükselmesiyle AAVE, boğalara daha fazla satın alma fırsatı sunabilir. AAVE’de yakın zamanda yapılan bir fiyat incelemesi, boğalar için 50 dolarlık psikolojik seviye ile yükseliş OB’sinin kesiştiği noktada bir fiyat yükselişi fırsatının altını çizdi. Oluşan fırsat, güçlü yükseliş momentumunu gösteren günlük zaman diliminde boğalar tarafından tamamen maksimuma çıkarıldı. Göreceli güç endeksinin (RSI) hızla 65’e yükselmesiyle alım baskısı belirginleşti. Dengeli Hacim (OBV) de geçtiğimiz gün işlem hacminde 500 bin artışla yükseliş trendini sürdürdü. AAVE Token Geleceği! AAVE’de 61 dolarlık fiyat seviyesini başarıyla desteğe çevirdikten sonra alıcılar, kısa vadeli hedefler olarak 65 ila 67,5 dolar arasındaki fiyat seviyelerini hedefleyebilirler. Bununla birlikte satıcılar daha düşük zaman dilimlerinde aktif varlıklarını sürdürdüler. Bir sonraki direnç seviyesi olan 69 dolar, kısa pozisyon kazanımları için bir fırsat sunabilir. Coinglass’tan elde edilen dört saatlik veriler, uzun pozisyonların AAVE Long/Short pozisyonlarında büyüyen bir paya sahip olduğunu gösterebilir. Yazı kaleme alındığında uzun vadeli sözleşmelerin açık sözleşmeler içindeki payı %52,27 olup 17,96 milyon dolar seviyesindeydi. Bu durum boğaların satın alma serisini uzatması ve muhtemelen AAVE’nin piyasa yapısını uzun vadede yükselişe çevirmesi açısından önemli bir avantajı temsil ediyordu. Sonuç olarak Aave, %8,5’lik kazançla 61 dolar direncini aştı ve yükseliş momentumu arttı. Bitcoin’in etkisiyle daha fazla yükseliş potansiyeli taşıyor. Teknik göstergeler, boğaların kontrolde olduğunu ve 65-67,5 dolar aralığının hedeflendiğini gösteriyor. Ancak satıcılar da aktif, 69 dolarlık direnç önemli olabilir. Uzun vadeli sözleşmelerin büyümesi boğalar için avantaj sağlıyor. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!