NFT
930 Gün Sonra Bir İlk Olabilir! En Büyük Kripto Paralardan Biri Kritik Eşikte!
930 Gün Sonra Bir İlk Olabilir! En Büyük Kripto Paralardan Biri Kritik Eşikte!

930 Gün Sonra Bir İlk Olabilir! En Büyük Kripto Paralardan Biri Kritik Eşikte!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

BNB Coin fiyatı 930 günlük kritik desteğe ulaştı. İkili dip modeli fiyatın 255 dolara ulaşabileceğini söylüyor. Düşüş devam ederse 170 dolar desteği test edilebilir. Piyasaya etkisi: Negatif
23:00
13 Eylül 2023

Dünyanın hacim bakımından en büyük kripto para borsası tarafından desteklenen BNB Coin zorlu bir sınav veriyor. Popüler kripto para yazı hazırlandığı sırada 212 dolardan alıcı buluyor. BTC ise şimdilik 26.000 dolar seviyesini sağlamlaştırma yolunda. Eğer 26.300 dolar üstü kapanışlar yapabilirse 26.800 ve 27.500 dolar hedeflenebilir.

İçerik Rehberi

ToggleBinance Coin (BNB)BNB Coin Fiyat Tahmini Binance Coin (BNB) Nisan 2023 tarihinden bu yana BNB Coin fiyatının düşmeye devam ettiğini görüyoruz. 350 dolarlık yatay direnç alanını reddeden fiyat istikrarlı düşüş yolculuğunu başlattı. Güncel haftalık grafik okumaları düşüş yönlü görünse de günlük zaman dilimindeki bir yükseliş paterni önemli bir yukarı yönlü hareketi tetikleyebilir. Haftalık zaman dilimindeki teknik analiz, BNB fiyatının 210 gündür yerinde olan 930 dolar yatay destek alanı içinde işlem gördüğünü gösteriyor. BNB Ağustos ayında alanın içinde sıçradı ancak artışını sürdüremedi ve bu hafta alanın içine geri düştü. BNB fiyatı ayrıca 350 dolarlık yatay alandan gelen dirençle de karşılaştı. Daha yakın zamanda, fiyat Kasım 2022 ve Mayıs 2023’te daha düşük tepeler oluşturarak 210 dolarlık yatay alana doğru düşüşü katalize etti. BNB Coin Fiyat Tahmini Haftalık RSI kararlı bir şekilde düşüş eğiliminde. Binance borsasını çevreleyen haberler çoğunlukla olumsuz. Binance ABD CEO’su erken saatlerde görevi bıraktı ve bu üst düzey ilk istifa değildi. Günlük zaman dilimindeki teknik analiz, haftalık olana kıyasla daha yükseliş eğiliminde. Bunun ana nedeni, bir boğa formasyonu olarak kabul edilen çift dip oluşmasıdır. Çift dip aynı zamanda RSI’daki yükseliş sapması ile birleştirilmiştir. Bu momentum artışının fiyat düşüşüne eşlik ettiği bir yükseliş gelişmesidir. Genellikle yukarı yönlü hareketlere yol açar. Bir yükseliş formasyonuyla birleşmesi, yukarı yönlü bir harekete yol açma olasılığını daha da artırıyor. Eğer bu gerçekleşirse BNB Coin fiyatının yüzde 20 artışla 255 dolarlık direnç alanına ulaştığını görebiliriz. Kısa vadede 210 dolar altı kapanışlar yükseliş senaryosunu geçersiz kılabilir. Eğer düşüş başlarsa olası hedef 170 dolar olacaktır. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!