NFT
500.000 dolarlık rekor işlem ücretinin sahibi açıklandı!
500.000 dolarlık rekor işlem ücretinin sahibi açıklandı!

500.000 dolarlık rekor işlem ücretinin sahibi açıklandı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yalnızca 0,0008 BTC (200 dolar) göndermek için 19,89 BTC (500 bin dolar) işlem ücreti ödeyen cüzdanın sahibi tespit edildi.

Kripto hizmetleri sağlayıcısı Paxos, tek seferde en yüksek işlem ücreti ödeme rekorunu kıran kuruluş olarak tanımlandı. Paxos, “fat fingers” şeklinde nitelendirilen bir hatadan kaynaklı olarak 0,0008 BTC (200 dolar) transfer etmek için toplamda 19,89 BTC (500.000 dolar) komisyon ücreti ödedi.

paxos

Herkes, bu cevabı merakla bekliyordu

Kripto para piyasasını birkaç gündür meşgul eden bu durum, sadece yatırımcılar tarafından değil küresel anlamda bir merak uyandırmıştı. Sadece 200 dolar transfer etmek adına ödenen 500.000 dolarlık işlem ücreti, yüzlerce içeriğe konu oldu. Sonunda netliğe kavuşan bu durum, son zamanlara damga vuran konu başlıkları arasında yer aldı.

 Bitcoin Magazine, işlemi ödeme devi PayPal’a bağladı ancak daha sonra hatayı altyapı ortağı Paxos ile ilişkilendirdi. Bir Paxos sözcüsü, “Paxos, 10 Eylül 2023’te BTC ağ ücretini fazla ödedi. Bu durum, yalnızca Paxos’un kurumsal operasyonlarını etkiledi. Paxos müşterileri ve son kullanıcıları etkilenmedi ve tüm müşteri fonları güvende.” dedi. Sözcü, “Bu, tek bir transferdeki bir hatadan kaynaklandı ve düzeltildi.” diye devam etti. Bunlara ek olarak”Paxos, fonları telafi etmek için madenciyle temas halinde.”

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!