MEXC
5 Milyarder Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Konuştu: İşte Detaylar!
5 Milyarder Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Konuştu: İşte Detaylar!

5 Milyarder Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Konuştu: İşte Detaylar!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kasım’ın üçüncü haftası AVAX, CRO, MANA ve bir dizi altcoin projesine yüzünü gülerken, başta Bitcoin olmak üzere ETH, BNB ve SOL bugün son kozlarını ortaya koyacak. Hatırlamak gerekirse PlanB’nin S2F modeli Kasım ayının Bitcoin için 98.000 dolarla kapanacağını öngörüyor. Willy Woo mevcut seviyeleri “dip” olarak yorumlarken, işin yatırım ve spekülasyon kısmıyla ilgilenen milyarderlerde bu hafta kripto paraları konu aldı. Micheal Saylor’ın Bitcoin çağrılarıyla başlayalım…

“Bitcoin Türkiye için umuttur”

Micheal Saylor, 21 Ekim’de Jan Wuestenfeld’ın Türkiye Merkez Bankası kararı hakkında analizini retweet’lemiş, “Bitcoin Türkiye için umuttur” çağrıları yapmıştı. Microstrategy CEO’su bu hafta şunları söylüyor:

Bitcoin Türkiye için umuttur. Para birimi Mart ayından bu yana değerinin üçte birini kaybetti ve art arda dokuz yıl geriledi. TL’den USD’ye dönüşüm sadece çöküşü yavaşlatacak, BTC’nin benimsenmesi ise hasarı tersine çevirecek ve ekonomiyi canlandıracaktır.

#Bitcoin is hope for #Turkey. The currency has lost a third of its value since March and declined for nine consecutive years. Conversion from TRY to USD will merely slow the collapse, while adoption of BTC will reverse the damage & revitalize the economy.https://t.co/01oZYAWWfd

— Michael Saylor⚡️ (@saylor) November 19, 2021

Bu hafta, ShapeShift.com’un kurucusu Erik Voorhees’da PoW ve PoS’a yönelik eleştirileri ele aldığı şu tweet’i attı:

Proof of Stake “fiat ile aynı” demek, Proof of Work’ün “elektrik israfı” olduğunu söylemek kadar aptalca. Bir madalyonun taraftarları tarafından diğerine karşı alkışlanan zayıf argümanlar. Her iki sistem de pratikte iyi çalışıyor, her birinin ödünleşimleri var.

Saying Proof-of-Stake is bad cuz it's “the same as fiat” is as dumb as saying Proof-of-Work is bad because it's “wasting electricity.”

Weak arguments that are applauded by adherents of one coin against the other.

Both systems are working well in practice, each has tradeoffs.

— Erik Voorhees (@ErikVoorhees) November 18, 2021

Girişimci ve yatırımcı Pompliano’nun gündemi de enflasyondu. Kriptokoin.com aktardığımız üzere, Elon Musk ve Dogecoin kurucusu Billy Markus’da artan ABD enflasyonuna dair görüşlerini paylaştı. Pomp ise Bitcoin’den örnek veriyor:

Bitcoin’in enflasyon oranı şu anda yüzde 1.78.

Bitcoin’s inflation rate is currently 1.78%.

— Pomp 🌪 (@APompliano) November 16, 2021

Tron kurucusu Justin Sun, bu hafta WINNFTHORSE NFT’lerinin bir saldırı sonucu iade edileceğini duyurdu:

WINNFTHORSE’a yapılan kötü niyetli saldırılar nedeniyle, bu satışın sonuçları topluluk üyelerine haksızlık oldu. Özür dileriz! 2700 atın bu satışının gerçek oyun lansmanı için at olarak kullanılmamasına ve satıştaki atların tam olarak iade edilmesine karar verdik.

Due to the malicious attacks on the WINNFTHORSE , the results of this sale have been unfair to the community members. We apologize! We have decided this sale of 2700 horses will not be used as horses for the real game launch, and the horses on sale will be fully refunded.

— Justin Sun 🅣🌞 (@justinsuntron) November 18, 2021

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), düşüşe geçen haftada topluluğa seslendi:

Pek çok düşüş, düzeltme ve ayı/boğa piyasası olacak. Ne olursa olsun, teknoloji ve endüstri büyümeye devam edecek.

There will be many many dips, corrections and bear/bull markets. Regardless, the technology and industry will continue to grow.

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) November 17, 2021

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bunu paylaş:

TweetTelegramWhatsApp

kriptokoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!