MEXC
5 Metaverse Coin’le Tanışın: STARL, RACA, VRA, DEP ve RING Nedir?
5 Metaverse Coin’le Tanışın: STARL, RACA, VRA, DEP ve RING Nedir?

5 Metaverse Coin’le Tanışın: STARL, RACA, VRA, DEP ve RING Nedir?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Metaverse coin projeleri, yatırımcılar trende atlayıp satın almak için bir sonraki en iyi kriptoyu aradıkça piyasalara hakim olmaya devam ediyor. Bu yazıda Kriptokoin.com olarak, size uzun vadeli potansiyele sahip, 5 metaverse coin projesini sunuyoruz. Aşağıda listelenen 1 doların altında fiyata sahip olan metaverse altcoin’ler, en düşükten en yüksek fiyata doğru sıralanıyor. Bu makaledeki görüşler, kripto uzmanı Mark Arguinbaev’ın yorumlarına dayanmaktadır.

5- Starlink (STARL) – 0.000076 dolarlık fiyat

Starlink, gerçekten merkezi olmayan ilk Metaverse‘i inşa etmek istiyor. Kendisini ilk topluluğa ait merkezi olmayan sanal proje olarak tanımlıyor. STARL, Starl Ekosistemi için yönetim tokenidir. Starlink, kullanıcıların Uydular, Uzay Aracı ve Araziler gibi sanal öğeleri satın almalarına, satmalarına ve takas etmelerine olanak tanır.

Starlink tokenini OKEx, Gate.io, Uniswap, ShibaSwap ve daha fazlası dahil olmak üzere birkaç borsada satın alabilirsiniz. STARL, dolaşımdaki 9,9 trilyon arz ile toplam 10 trilyon arza sahiptir. Starlink’in piyasa değeri 761 milyon dolardır.

TweetTelegramWhatsApp

kriptokoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!