4 Doların Altı Binance Borsasındaki Altcoin İçin Uçurum
4 Doların Altı Binance Borsasındaki Altcoin İçin Uçurum

4 Doların Altı Binance Borsasındaki Altcoin İçin Uçurum

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

DOT Coin fiyatı üçüncü çeyrekte yıllık dibine indi. Düşüş ihtimali baskın görünüyor ve 3,6 dolara kadar kayıplar derinleşebilir. BTC fiyatı 26.500 dolar altı kapanışlarda altcoinleri diplere itebilir. Piyasaya etkisi: Negatif
14:00
24 Eylül 2023

Bitcoin fiyatı sürekli yükselip düşerken altcoinler ona ayak uyduramıyor ve bu durum daha derin dipler doğruyor. Yükseliş sırasında payına düşeni alamayan altcoinler BTC tam tersi istikamete giderken onun izini takip ediyor. Bu durum uzun süredir devam ettiği için birçok kripto para 2022 Kasım seviyelerinin de altına geriledi.

İçerik Rehberi

TogglePolkadot (DOT) YorumDOT Coin Fiyat Tahmini Polkadot (DOT) Yorum 2023 yılının üçüncü çeyreği birçok altcoin için yıllık diplerin hatta ATL (tüm zamanların en düşük fiyatı) seviyelerinin görüldüğü bir dönem oldu. Bitcoin fiyat hareketi ve azalan risk iştahı nedeniyle talepsizlik büyük diplere yol açtı. Bugün birçok kripto para BTC’nin 20.000 dolar altında olduğu günlerdeki fiyatlarının da altında seyrediyor. DOT Coin aşırı satış kurbanları arasında sayılabilir. 2023’ün en düşük seviyesi olan 3,90 dolara düşen fiyat yazı hazırlandığı sırada 4 dolar bölgesinde mücadelesini sürdürüyordu. Ancak şimdilik boğaların pek takati kalmamış gibi görünüyor. Fiyat sık sık kritik eşiğin altına inip geri üstüne çıkıyor. DOT Coin Fiyat Tahmini Satıcılar DOT’un değerini Ocak 2023 seviyelerinin ve 4,22 ile 4,58 dolarlık haftalık yükseliş bloğunun altına itmeyi başardı. Eylül ayının ikinci yarısında kırmızı bölge dirence dönüştü ve ayıların işi daha derin dipler için kolaylaştı. Günlük grafikteki okumalar düşüş eğiliminin devamına işaret ediyordu. RSI düşük aralıkta sıkışıp kalırken CMF satıcıların lehineydi. Önemli bir sermaye girişi olmadığını gösteren bu veriler satıcıların baskın konumunu da teyit ediyor. Hülasa DOT Coin fiyatı daha da düşebilir. Teknik analiz gelecekten haber vermez ancak geçmişten belli kalıplar çıkararak gelecek tahminleri yapılmasına olanak tanır. Teknik verilere göre 4 dolar altı kapanışlarda artacak short pozisyonların da desteğiyle 3,9 ve 3,6 dolara doğru bir hareket görebiliriz. Tersine, fiyat hareketi haftalık yükseliş OB’sinin (4,22 – 4,58 dolar) üzerinde kapanırsa DOT yükseliş için iyi bir şans yakalayabilir. Öte yandan bu süreçte etkili olacak diğer önemli bir şeyse BTC performansıdır. Kral kripto para birimi 26.500 dolar altı kapanışlarda 24.800 ve 23.500 doları hedefleyecek gibi görünüyor. Eğer bu olursa altcoinlerin kayıplarında çarpan etkisi oluşturabilir. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!