3AC CEO’su Su Zhu: Elon Musk, DOGE için hem güç hem zayıflık
3AC CEO’su Su Zhu: Elon Musk, DOGE için hem güç hem zayıflık

3AC’nin kurucusu Su Zhu, 50 milyon $’lık yatın parasını ödeyemedi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra LUNA çöküşü sonrasında “içeriden” verdiği bilgilerle özellikle Twitter’da adından sıkça söz ettiren anonim hesap FatMan’den yeni ve çok konuşulacak bir iddia daha geldi.

“50 milyon dolarlık yatın parasını ödeyemiyor”

FatMan bu kez, iflasın eşiğindeki 3AC şirketinin kurucusu ve CEO’su Su Zhu’nun borçla 50 milyon dolarlık süper-lüks bir yat satın aldığını ancak, bu yatın ödemelerini de şu anda yapamadığını belirtti. Fatman, Twitter hesabından konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Güvenilir bir kaynak, Su Zhu’nun 50 milyon dolarlık bir yat aldığını doğruladı. Zhu, arkadaşlarına ve şirketin gelecekte muhtemel yatırımcısı olmasını beklediği kişilere, sürekli olarak bu yatı gösteriyor ve hava atıyordu. Ayrıca bu yat kredi çekilerek alınmıştı ve 3AC şu anda yatın ödemelerini de yapamıyor. Ancak yat, hala Zhu’nun eline ulaşmadı. Teslimatın bir ay sonra yapılacağı belirtiliyor. Zhu, yatın sadece fotoğraflarını gösteriyordu. ”

Fatman ayrıca 50 milyon dolarlık yat bilgisini Zhu Su’nun birkaç ay önce konuştuğu güvenilir bir fon yöneticisinden aldığını da belirtti.

2.7 milyar dolar çekti iddiası da ondan gelmişti

Hatırlanacağı üzere Terra LUNA’nın çöküşünden sonra Fatman hesabı çok büyük bir iddia daha ortaya atmış ve Kwon’un, UST’nin değerini 1 dolarda tutarak Degenbox protokolü aracılığıyla sadece birkaç ay içinde 2.7 milyar dolar para çektiğini yazmıştı. Kwon ise bu iddiaları reddetmişti.

Haber Kaynak: uzmancoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!