FTX Çöküşünü Doğru Tahmin Eden Şirket, Yeni İddiasını Açıkladı!
FTX Çöküşünü Doğru Tahmin Eden Şirket, Yeni İddiasını Açıkladı!

3AC Kurucusu Zhu Su’nun Tutuklanmasının Ardından Bu Altcoin Büyük Dump Yedi: Fiyatı Yarıya Düştü

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün Singapur’da tutuklanarak dört ay hapis cezası alan batık kripto para şirketi Three Arrows Capital kurucusu Zhu Su’nun kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü borsa projesi de darbe aldı.

Open Exchange adını verdiği borsanın tokeni Open Exchange Token (OX), Zhu Su’nun tutuklanma haberinin ardından büyük bir düşüş sergiledi ve dip noktasında yaklaşık olarak %57 değer kaybetti.

Tutuklama haberinin öncesinde 0.024 dolar civarında seyreden token, bu yazının yazıldığı anlarda 0.013 dolardan işlem görüyor.

Onchain analiz şirketi Lookonchain analistleri, OX tokenindeki satış baskısının artabileceği konusunda uyardılar ve iki farklı balinanın toplamda yaklaşık olarak 1 milyon dolarlık OX tokenini Open Exchange borsasından cüzdanlarına çektiklerini belirttiler.

Bu normal şartlarda bir balina için küçük bir meblağ olmasına rağmen 37 milyon dolarlık piyasa değeriyle küçük bir altcoin olan OX’u derinden etkileyebilir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Do Kwon’un Terra (LUNA) Batmadan Önceki Gizli Mesajları Ortaya Çıktı: Çöküşün Nedeni Bu Muydu?

Bununla birlikte bir balina ise akıllı ya da daha çok şanslı sayılabilecek bir hareketle, Zhu Su’nun tutuklanmasından hemen önce tüm OX tokenlerini sattı ve düşüşten etkilenmedi.

Three Arrows Capital, 2022 yılında kripto piyasalarındaki sert satışlardan etkilenerek iflas başvurusunda bulunan ilk üst düzey kripto para firmalarından biriydi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!