30 Eylül’de LUNC İşte Bu Seviyede Olacak! Makineler Fiyat İçin Son Noktayı Koydu!
30 Eylül’de LUNC İşte Bu Seviyede Olacak! Makineler Fiyat İçin Son Noktayı Koydu!

30 Eylül’de LUNC İşte Bu Seviyede Olacak! Makineler Fiyat İçin Son Noktayı Koydu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Terra Classic (LUNC) ekosistemi, toparlanmaya çalışıyor. Yapılan fiyat tahminlerine göre, LUNC’un 30 Eylül 2023’te 0,000060 dolardan işlem görmesi bekleniyor. Terra Classic topluluğu, ağ yükseltmeleri ve yönetişim değişiklikleriyle tokenin gelecekteki performansını şekillendirmeye çalışıyor. Piyasaya etkisi: Negatif
21:50
6 Eylül 2023

Çökmüş Terra (LUNA) ekosisteminin orijinal zinciri olan Terra Classic’in (LUNC) değeri, token genel piyasanın aşağı yönlü hareketinin ortasında toparlanmaya çalışırken kırmızıda bölgede görmeye devam ediyor. Özellikle LUNC topluluğu, token’ın değerini potansiyel olarak etkileyeceği düşünülen bir dizi girişimi hayata geçiriyor.

İçerik Rehberi

1LUNC Coin Yükselir Mi?LUNC Coin YorumLUNC Fiyat Analizi LUNC Coin Yükselir Mi? Bu durumda, devam eden toparlanma çabaları göz önüne alındığında, LUNC’un gelecekteki fiyat projeksiyonu topluluk içinde bir ilgi konusu olmaya devam etmekte. LUNC’un fiyatı belirsizliğini korurken, Eylül sonunda Terra Classic’in potansiyel fiyat hareketine ilişkin daha fazla bilgi sağlamak için makine öğrenimi algoritmaları kullanan PricePredictions.com üzerinden fiyat tahmini alındı. Algoritmanın yaptığı tahminlere göre, 6 Eylül’de alınan bilgilere dayanarak LUNC’un 30 Eylül 2023’te 0,000060 dolardan işlem görmesi bekleniyor. Yapılan araştırma ve alınan bilgilere göre, yaklaşık %0,6’lık tahmini bir fiyat düşüşü ile token değerinde devam eden bir düzeltme olduğunu gösteriyor. LUNC Coin Yorum Token başlangıçta yükseliş eğilimleri göstermesine rağmen, yapılan hesaplamaların LUNC için oldukça karamsar bir tablo çizmesi dikkat çekici oldu. Terra Classic, Temmuz ayının başlarında Binance‘in Terra ağ yükseltmesine destek verdiğini açıklamasıyla kısa süreli bir artış yaşadı. Ağ yükseltmeleriyle ilgili olarak topluluk, geliştirici L1 Task Force tarafından v2.2.1 çekirdek yükseltmesi için yapılan bir teklifi oyluyor. Bu yükseltme, Cosmos SDK yükseltmesi, Tendermint için CometBFT’ye geçiş, v6’ya IBC-go ve yanan verginin dağıtım modülüne bölünmesi gibi daha önce yönetişim oylamasıyla onaylanan değişikliklerin uygulanması dahil olmak üzere birçok önemli özelliği sunmayı amaçlamakta. Bu yükseltmenin LUNC’un gelecekteki değeri üzerinde önemli bir etkisi olması beklenmekte. Aynı zamanda Terra Classic topluluğu, oylama güçlerine bağlı olarak onaylayıcılar için dinamik asgari komisyonların uygulanmasına yönelik çok önemli bir teklifi kabul etti. Bu teklif, merkeziyetsizliği geliştirmeyi ve Terra Classic ağını potansiyel güvenlik açıklarına karşı güçlendirmeyi amaçlamakta. Ayrıca topluluk, ağın faydasını artırmak için devam eden yakım mekanizmaları gibi diğer girişimlere de güvenmek konusunda ısrarcı görünüyor. LUNC Fiyat Analizi Geçmişte büyük çalkantıların yaşandığı altcoin’lere baktığımızda yazım saatine göre, Terra Classic günlük yaklaşık %0,6 kayıpla 0,0000605 dolardan işlem görüyordu. Geçtiğimiz yedi gün içinde token %5’in üzerinde düşüş yaşadı. Son olarak, önceki bir raporda, LUNC’un tüm zamanların en yüksek piyasa değerine ulaşması durumunda, token’ın muhtemelen 0,0070446 dolardan işlem göreceğinden bahsedildiğini belirtmek gerekir ki bu da 119,18 dolarlık rekor fiyatından yaklaşık %99,99994 daha düşük olacak. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!