Helium (HNT) Ağına Bir Talip Daha Çıktı: “Solana’yı Boşverin, Bizim Altcoin Ağımıza Gelin!”
Helium (HNT) Ağına Bir Talip Daha Çıktı: “Solana’yı Boşverin, Bizim Altcoin Ağımıza Gelin!”

2022’de Adres Sayısında En Fazla Büyüme Yaşayan Bu Altcoin Oldu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akıllı sözleşme altcoin platformu Fantom (FTM), ağ büyümesi açısından yılın en güçlü performans gösterenlerinden biri oldu.

BNB Chain, Ethereum ve diğerleri gibi sektör devleriyle karşılaştırıldığında Fantom’un %2.108’lik büyümesi göze çarpıyor.

Fantom Altcoin Ağındaki Adres Sayısı Artışı, Oran Olarak Diğer Ağları Geride Bıraktı

Blockchain analiz firması Coin98’in verilerine göre Fantom, adres sayısında %2108’lik bir artış yaşayarak Binance Smart Chain’de (BSC) görülen %87’lik ve Ethereum ağında görülen %19’luk büyümeyi geride bıraktı.

Kripto para ağlarında gözlenen büyüme sayısı ve oranını gösteren tablo.

Fantom, kendi özel yapım konsensüs algoritması yardımıyla geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan bir akıllı sözleşme platformudur. Fantom, işlem hızı, ölçeklendirme ve diğerleri dahil olmak üzere akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili sorunları çözer ve çözümler sunar.

Fantom, Ethereum’a alternatif olarak, bu ağın sınırlamalarının üstesinden gelmek ve ünlü blok zinciri açmazını (ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkeziyetsizlik) çözerek yeni nesil bir blok zinciri yaratmak amacıyla oluşturuldu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Fiyatı Rekordan Rekora Koşan Altcoin: “Hepsi Sahte, Henüz Hiçbir Yerde Listelenmedik!”

Fantom ağındaki adres sayısındaki bu hızlı artış, platformun kullanıcılar ve geliştiriciler tarafından güçlü bir şekilde benimsendiğini gösteriyor. Adres sayısındaki artışın, ağdaki genel kullanım veya faaliyetle doğrudan ilişkili olması gerekmediğini, ancak belirli bir blok zincirine olan ilgi düzeyinin kabaca bir göstergesi olarak hizmet edebileceğini belirtmek gerekir.

Ağın gösterdiği temel büyümeye rağmen, bir finansal varlık olarak FTM, Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından bu yana değerinin %93’üne kadarını kaybederek piyasada zorlanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!