MEXC
sikayetkripto
Ünlü Bitcoin (BTC) Boğası, Yatırımcıların İnancını Tazeledi: Bu Seviye Gelecek!
Ünlü Bitcoin (BTC) Boğası, Yatırımcıların İnancını Tazeledi: Bu Seviye Gelecek!

2022 İçin 250.000 Dolarlık Bitcoin Tahmini Tutmayan Girişimci, Yeni Rekor İçin Tarih Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teknoloji alanında uzman Tim Draper, Bitcoin’in 2023 yılına kadar 250.000 dolara ulaşacağına dair sık sık tekrarladığı öngörüsünü geçtiğimiz günlerde dile getirdi.

Tim Draper Bu Kez Bitcoin Fiyatının Yarılanma Etkinliği Öncesinde 250.000 Dolara Ulaşacağını İddia Etti

Draper’ın bu tahmini tabii ki tutmamış olsa da, ünlü isim BTC’nin bir sonraki halving (yarılanma) işlemi öncesinde 250.000 dolar için halen iyimser olduğunu söyledi.

See t-shirt. $250k by 2022. My prediction was off by a bit. Hasn’t made it there…yet. Certainly before the halvening. #truebelievers #bitcoin #worldoftrust #freedom #hodl pic.twitter.com/jMLi8rraj8

— Tim Draper (@TimDraper) December 31, 2022

“Tişörte bakın. 2022’ye kadar 250 bin dolar. Tahminim biraz yanlış çıktı. Henüz oraya ulaşmadı… henüz. Ama halvingden önce ulaşacağız.”

Milyarder risk sermayesi yatırımcısı ve kripto tutkunu Draper, Bitcoin’e olan inancını gösteren “2022’ye kadar 250 bin dolar” sloganlı bir tişört giydiği fotoğrafı paylaştı.

Halving, Bitcoin madenciliği yapanları eskisinden daha az coin ile ödüllendiren ve kripto paranın nadirliğini arttıran bir etkinliktir. Böyle bir etkinlik, beklenen fiyat artışı nedeniyle genellikle daha fazla insanı piyasaya katılmaya teşvik eder.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Robert Kiyosaki, Bitcoin Alıyorum

Draper, BTC’nin uzun süredir destekçisi. Uzun yıllardır merkeziyetsiz dijital para birimlerinin savunuculuğunu yapıyor ve Bitcoin’in ilk yatırımcılarından biriydi.

2014 yılında, Ross Ulbricht tarafından kurulan yeraltı karaborsa web sitesi Silk Road’dan ele geçirilmiş olan BTC’lerin ABD Marshals Service tarafından düzenlenen bir açık artırmasında yaklaşık 30.000 BTC satın almıştı.

Draper, Bitcoin’in bireylerin finansal egemenliklerini arttırmalarına yardımcı olabileceğine ve ‘bankasız’ insanları dünya ekonomisine kazandırabileceğine inanıyor.

Tim Draper daha önce yaptığı açıklamalarında BTC fiyatının 250.000 doların üstüne çıkmasının kadınlar sayesinde mümkün olacağını söylemişti.

Draper, Skype ve Tesla gibi erken aşama girişimlere yaptığı başarılı yatırımlarla tanınıyor. Bugüne kadar, alternatif enerjiden sağlık hizmetlerine, fintech’e ve daha fazlasına kadar değişen yenilikçi teknolojiler üzerinde çalışan 200’den fazla şirkete yatırım yaptı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!