20 Milyar İşlem! HBAR’da Zorlu Süreç: Hedera Ağının Son Durumu!
20 Milyar İşlem! HBAR’da Zorlu Süreç: Hedera Ağının Son Durumu!

20 Milyar İşlem! HBAR’da Zorlu Süreç: Hedera Ağının Son Durumu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Hedera ağı, son verilere göre 20 milyardan fazla işlem gerçekleştirerek önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Ağın işlem hızı zaman içinde hızla artarak büyüme gösterdi, bunun arkasında ortaklıklar, gelişmeler ve hızlı benimsemeler etkili oldu. HBAR kripto para birimi, düşük hacim ve fiyat düşüşleriyle karşı karşıya, ancak aşırı satım belirtileri ortaya çıkıyor ve ayılar piyasa koşulları izin verirse kontrolü ele geçirebilir. Piyasa etkisi: Nötr
12:50
6 Eylül 2023

Ağın önemli bir dönüm noktasını duyurmasının ardından Hedera topluluğu kutlama modunda. Blockchain‘in son verilere göre 20 milyardan fazla işlem gerçekleştirdiği bildiriliyor. Hedera’nın 20 milyar işlem rakamına ulaşması önemli bir başarı olsa da zaman çizelgesi de dikkate değer.

İçerik Rehberi

1Hedera’da İşlem Hacmi Yükseliyor!HBAR Fiyat Hareketi! Hedera’da İşlem Hacmi Yükseliyor! Resmi açıklamaya göre, ağın ilk 10 milyar işleme ulaşması 1.738 gün, ikinci 10 milyar işleme ulaşması ise sadece 100 gün sürdü. Bu durum ağın büyüme hızının katlanarak arttığının altını çiziyor. Ortaklıklar, gelişmeler ve hızlı benimsemeler, Hedera’nın işlemler açısından büyümesini destekleyen temel direkler oldu. Yatırımcılar genellikle bu tür patlayıcı büyümeyi fark eder ve çoğu durumda bu tür kilometre taşları yükseliş eğilimini tetikleyebilir. Ağırlıklı hissiyatın nispeten hareketsiz kaldığı ve aylık en düşük seviyesine yakın olduğu göz önüne alındığında, son zamanlarda durum böyle değil. Ağ birçok cephede büyümesine rağmen geliştirme faaliyetleri önemli bir yavaşlamaya tanık oldu. Özellikle son dört haftada durum böyleydi. HBAR da haberin yazıldığı sırada aylık en düşük seviyede işlem görüyordu. Düşük gelişme faaliyeti aynı zamanda yatırımcılar arasındaki güven eksikliğine de katkıda bulunabilir. Ayrıca HBAR’ın zincir üstü hacmi Ağustos ayından bu yana geriledi ve son dört haftanın en düşük seviyesine yaklaşıyordu. Peki, bu ölçümler neden Hedera’nın büyümesini yansıtmıyor? Düşük duyarlılık ve hacim, kısa vadede HBAR talebinin mevcut durumunu temsil ediyor. Kripto para birimi, kripto pazarının geri kalanıyla birlikte hareket ediyor ve bu da ayıların neden galip geldiğini açıklıyor. HBAR Fiyat Hareketi! Daha önce HBAR’ın kısa vadeli artan fiyat kanalının parçası olan bir destek hattını yeniden test ettiği belirtilmişti. Ancak Ağustos ayının son haftasındaki aşağı yönlü piyasa koşulları piyasanın zayıf kalmasını sağladı. HBAR, yazı kaleme alındığında 0,049 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca HBAR, ağustos ayının en yüksek seviyelerinden yaklaşık %35 oranında gerilemişti. Yazı kaleme alındığında fiyatı Ağustos seviyelerinin oldukça altında işlem görüyor. Bu yazının yazıldığı sırada henüz aşırı satılmamıştı ancak 0,045 dolar fiyat seviyesine yaklaşırsa muhtemelen bu duruma ulaşabilir. HBAR’ın Para Akışı Endeksi (MFI) Haziran ayından bu yana ilk kez aşırı satıma uğradı. Bu, psikolojik dibe daha yakın olduğu ve muhtemelen bir düşüşü tetikleyeceği anlamına gelebilir. Yine de HBAR, ayıların yavaşlayabileceğine dair işaretleri zaten gösteriyordu. Bu nedenle ayılar, piyasa koşulları izin verirse hakimiyeti sağlama ve son kayıpların bir kısmını telafi etme şansına sahip olabilir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!