sikayetkripto
Binance ve FTX Bu Sürpriz Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı: Fiyatında Sıçrama Oldu!
Binance ve FTX Bu Sürpriz Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı: Fiyatında Sıçrama Oldu!

138 Milyar Doları Yöneten Şirketten FTX Çöküşüne Rağmen Kripto Para Adımı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Man Group Plc, kripto para şirketi FTX’in çöküşüyle sarsılan piyasada daha derinlere inerek özel bir kripto para hedge fonu kurmaya çok yakın.

Bloomberg’e Göre Man Group Bir Kripto Para Hedge Fonu Kuracak

Bloomberg’in haberinde konuyla ilgili bilgi sahibi kişilere göre, para yöneticisi Andre Rzym liderliğindeki dünyanın en büyük halka açık hedge fonu firması aylardır bu stratejiyi geliştiriyor.

Firmanın bilişim ticareti birimi AHL’nin fonu yılsonu gibi başlatmayı planladığını söyleyen kişiler, plan özel olduğu için isimlerinin açıklanmasını istemediler.

Söz konusu kişilerden biri, Man Group’un AHL bünyesinde halihazırda kripto para vadeli işlemleri yürüttüğünü ve özel fonu ancak karşı taraf risklerini değerlendirdikten sonra başlatacağını söyledi. CEO Luke Ellis geçen yıl firmanın kripto stratejilerinin ölçeklenebilir olup olmadığını değerlendirdiğini söylemişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Singapur Devletine Bağlı Varlık Fonu Temasek, FTX Maruziyetini Açıkladı!

Bu hamle, Bitcoin borsası FTX ve kardeş ticaret şirketi Alameda Research’ün 11 Kasım’daki çöküşü finans sektöründe yankı bulmaya devam ederken geldi. Bu olay, daha önceki büyük çaplı kripto şirketlerinin çöküşlerinin ardından gelmiş ve pek çok dijital token için sancılı bir ayı piyasasının ortasında gerçekleşmişti.

Bunun gibi dalgalanmalar, hem yükselen hem de düşen piyasalarda para kazanmaya çalışan Man Group gibi hedge fonlar için iyi haber olabilir. Man’ın kripto fonu, Eylül sonunda yönettiği 138.4 milyar dolarla karşılaştırıldığında muhtemelen küçük kalacaktır.

Man AHL’de ortak olan Rzym, yeni alternatif piyasaları belirlemek ve alım satım modelleri geliştirmekle görevlendirildi. Firmanın faiz oranı swapları, kredi temerrüt swapları, nakit tahvilleri ve finansal afet tahvilleri gibi menkul kıymetlere genişlemesi üzerinde çalıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!