Trilyon Dolarlık Şirket, Bu Kripto Para Borsası ile İşbirliğine Gittiğini Söyledi!
Trilyon Dolarlık Şirket, Bu Kripto Para Borsası ile İşbirliğine Gittiğini Söyledi!

10 Trilyon Doları Yöneten Şirket, Kripto Paraların Geleceği Hakkında Konuştu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BlackRock Inc CEO’su Larry Fink Çarşamba günü yaptığı açıklamada, iflas eden FTX kripto para borsasının “yanlış davranışlar” sergilediğini, ancak kriptonun arkasındaki teknolojinin gelecek için geçerli olduğunu söyledi.

Fink konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Tüm bunların (FTX) nasıl sonuçlanacağını görmek için beklememiz gerekecek. Demek istediğim, şu anda tüm muhakeme kararlarını verebiliriz ve büyük sonuçlar doğuracak yanlış davranışlar var gibi görünüyor.”

“Birçok Kripto Para Şirketi Gelecekte Olmayacak”

Bu yorumları New York Times DealBook tarafından düzenlenen bir etkinlikte yapan Fink, çoğu kripto firmasının gelecekte “ortalıkta olmayacağına” inandığını da sözlerine ekledi.

Bitcoin borsası FTX, ani çöküşünün ardından 11 Kasım’da Amerika Birleşik Devletleri’nde Chapter 11 iflas koruması için başvuruda bulunmuş ve 1 milyondan fazla alacaklıya borçlu olabileceğini söylemişti.

BlackRock, yönettiği bir milyarder fonu aracılığıyla FTX’e 24 milyon dolar yatırım yaptığını söyledi. Temasek Holdings, girişim sermayesi fonu Tiger Global ve Sequoia Capital gibi diğer küresel varlık yöneticileri de Sam Bankman-Fried’in FTX’ine yatırım yapmıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev Yatırım Şirketi BlackRock Bu Stablecoinin Fonlarını Güvence Altına Alıyor!

“Kripto Teknolojisi Gelecekte Çok Önemli Olacak”

FTX’in etrafındaki tüm sorunlara rağmen Fink, kripto paraların arkasındaki teknolojinin “çok önemli olacağını” düşündüğünü söyledi. “Piyasalar için yeni neslin ve menkul kıymetler için yeni neslin menkul kıymetlerin tokenizasyonu olacağına inanıyorum” diye ekledi.

Çarşamba günü erken saatlerde ABD Hazine Bakanı Janet Yellen kripto para birimleri konusunda şüpheci olduğunu söylemiş ve düzenleme çağrısında bulunmuştu.

Fink, normalden daha yüksek bir enflasyon oranı, yüksek faiz oranları ve düşük büyüme ve mali teşvik için sınırlı alan olduğunu belirterek ekonomi hakkında kasvetli bir tablo çizdi:

“Aslında daha çok keyifsizlik diyebileceğim bir döneme giriyoruz. Alışkın olduğumuz reel büyümeye dayalı bir ekonomiye sahip olamayacağız.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!