10 Milyon Dolarlık Alım Müjdesi! Popüler Altcoin İçin Büyük Destek
10 Milyon Dolarlık Alım Müjdesi! Popüler Altcoin İçin Büyük Destek

10 Milyon Dolarlık Alım Müjdesi! Popüler Altcoin İçin Büyük Destek

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Avalanche ekosistemi geliştiricisi Colony Lab, ağın uzun vadeli büyümesini desteklemek için 10 milyon dolar yatırım yapacağını açıkladı. AVAX Coin fiyatı 20,5 dolara düşebilir. BTC tekrar 37.000 doların altına indi. Piyasaya etkisi: Nötr
18:50
21 Kasım 2023

Kripto para piyasaları ısınmaya devam ederken gelecek boğa sezonuna hazırlık yapan fonlar somut adımlar atıyor. Akıllı sözleşme platformlarının sayısı her geçen gün artıyor ancak önemli olan bu ağlardaki ekosistemlerin büyümesi ve kullanıcıların ilgisini çekecek ürünlerin yayına alınması. Avalanche için bu hedefi destekleyecek yeni bir adım atıldı.

İçerik Rehberi

ToggleAvalanche (AVAX) HaberleriAVAX Coin Grafik Yorum Avalanche (AVAX) Haberleri Avalanche ekosistemi geliştiricisi ve yatırımcısı olan Colony Lab, ağın uzun vadeli büyümesini desteklemek için 10 milyon dolar yatırım yapacağını açıkladı. Şirket, son birkaç ay içinde 8 milyon dolar değerinde 500.000’den fazla AVAX satın aldığını ve bunları kullanıcılara katkı sağlayacak node için kullanacağını açıkladı. Colony Lab ayrıca AVAX ve Trader Joe’s JOE gibi varlıkları içeren Avalanche ekosisteminde getiri sağlayan bir token endeksi olan Colony Avalanche Index’e de yatırım yapacak. Yeni basımlar ve itfalardan elde eden kazanç da Colony Lab’in CLY token stakerlarına dağıtılacak. CEO Elie Le Rest şunları söyledi; “Avalanche ekosistemine 10 milyon dolarlık bir yatırım yaparken, sadece Colony Lab’i büyütmüyoruz AVAX’ın uzun vadeli potansiyelini de destekliyoruz. Avalanche gerçek blockchain büyümesinin kullanım alanlarını genişletmekten geçtiğini anlıyor ve teknolojisi daha kapsayıcı ve özelleştirilebilir bir blockchain ortamı yaratarak bu vizyonu yansıtıyor. Avalanche’ın vizyonuyla uyum sağlamaktan heyecan duyuyoruz ve stratejik hamlemizin ödüllerini topluluğumuzla paylaşmaya kendimizi tamamen adadık.” AVAX Coin Grafik Yorum Bitcoin fiyatı tekrar 36.000 dolara gözünü diktiği için altcoinlerde de durum pek parlak değil. Kral kripto yazı hazırlandığı sırada 36.992 dolarda bulunuyordu. Eğer son başarısız direnç testinin ardından da bir düzeltme görürsek bu durumda 34.000 dolara kadar satışlar gelebilir. Elbette böylesine güçlü bir satış dalgası altcoinleri de vuracaktır. Bu artık dört oldu ve fiyatın 21,3 dolar üzerinde kalıcılık elde etmesi gerekiyor. Ancak BTC fiyatındaki negatiflik nedeniyle bunun pek sürdürülebilir göründüğünü söyleyemiyoruz. Eğer 20,5 dolar da kaybedilirse olası BTC satış dalgasında AVAX fiyatı yeniden 19,72 ve 18 dolar aralığına inebilir. Yükseliş ihtimali 15,7 dolar altı kapanışlarla daha da zayıflayacaktır. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Whatsapp, Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!