XRP Yatırımcılarının Beklediği Haber: Ripple İçin 1 Dolar İşareti!
Ana Sayfa Altcoin XRP Yatırımcılarının Beklediği Haber: Ripple İçin 1 Dolar İşareti!
Ripple - 1 hafta önce

XRP Yatırımcılarının Beklediği Haber: Ripple İçin 1 Dolar İşareti!

XRP yeniden 1 dolara gidiyor.

Ripple (XRP) yatırımcıları uzun bir süreden beri yeniden 1 dolar seviyesinin üstüne çıkmayı hedeflese de bu hedef bir türlü gerçekleşmedi. XRP/USD işlem çifti bu tarihe kadar en yüksek 3,13 doları görse de bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,20 dolar bandından işlem görmekte.

Ancak daha önce yaptığı kripto para analizleri ile ne kadar başarılı bir teknik analist olduğunu kanıtlayan il Capo of Crypto, XRP yatırımcılarını sevindiren açıklamayı yaptı. Capo of Crypto XRP’nin 0,13 dolara kadar düşeceğini daha Mart çöküşü yaşanmadan bilmiş ve ciddi bir XRP yatırımcı kitlesine ulaşmıştı.

Analist, yeni yayınladığı grafiğinde ise ilk olarak 0,50 dolar hedefinin kırılacağını, bunun devamında ise 1 doların görüleceğini vurguladı. Tabii ki analistin bu tahmini tamamen teknik analize dayalı bir tahmin ve bunun uzun vadede gerçekleşme ihtimali olduğu gibi gerçekleşmeme ihtimali de var.

Yine de Capo of Crypto’nun daha önceki tahminlerinden elde ettiği başarı, kendisini bir adım öne çıkartıyor

Aslında sadece Capo of Crypto’nun XRP tahmini değil, XRP ile ilgili diğer sinyaller de yükseliş göstermekte. XRP fiyatının yükselişi için ise 0,27 ve 0,33 dolar dirençlerinin kırılmasının şart olduğu görülüyor.

Bunun devamında XRP yılın rekorunu kırıp 0,50 dolara ilerleyebilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) ATM’lerinden Yeni Rekor: 10.000 Görüldü

Bitcoin ATM’lerinin sayısı durmadan artıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in baş…