XRP Yatırımcılarına İki Yeni Müjde
Ana Sayfa Altcoin XRP Yatırımcılarına İki Yeni Müjde
Ripple - 27/02/2020

XRP Yatırımcılarına İki Yeni Müjde

XRP, Luno ve VALR kripto para borsalarınca listelendi.

Dünyanın en büyük kripto para birimlerinden birisi olmanın yanı sıra Türkiye’de de aktif bir yatırımcı kitlesi bulunan Ripple (XRP), dünyaya açılma konusunda başarılı bir strateji uyguluyor. İki Kripto Para Borsası XRP Listeledi En büyük üçüncü kripto para birimi XRP, iki yeni kripto para borsasında listelenerek uluslararası çaptaki tanınırlığını arttırdı. Singapur merkezli Luno ve Güney Afrika merkezli VALR kripto para borsaları, XRP yatırımcılarını sevindiren müjdeleri birer gün arayla paylaştı. İlk duyuru 40’tan fazla ülkede hizmet sunan Luno kripto para borsasından geldi.

Londra, Malezya, Nijerya,
Güney Afrika ve Endonezya gibi ülkelerde ciddi yatırımcı kitlesi bulunan Luno, XRP’nin listelendiğini duyursa da tam tarih vermedi. Bitmex’te bitcoin ve XRP ile 100 katına kadar kaldıraçlı işlemi %10 komisyon indirim avantajıyla bu linkten üye olarak yapabilirsiniz. VALR kripto para borsası ise 50’den fazla kripto para işlem çiftine sahip Güney Afrika’nın en köklü platformlarından birisi konumunda. VALR, 10 Mart 2020 tarihinde XRP’nin resmen listeleneceğini belirrti. XRP’nin ilk işlem çifti ise ülkenin itibari parası Rand olacak.

https://twitter.com/lunomoney/status/1231942175426043906

Luno kripto para borsası ise konu hakkında yayınladığı tweet’inde, XRP hakkında oldukça bilgilendirici bir yazı da paylaştı. Aslında bundan kısa süre önce de yüklü bir XRP transferi yapılmış ve piyasa bu yöne odaklanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…