Ana Sayfa Altcoin XRP Likiditesi Yeni Bir Rekora İmza Attı!
Ripple - 18/12/2019

XRP Likiditesi Yeni Bir Rekora İmza Attı!

Ripple tarafından yatırım yapılan Meksika merkezli Bitso kripto para borsası, son dönemde XRP konusunda inanılmaz hacimlere ulaştı ve bunu son hız sürdürmekte. Ripple ve MoneyGram ödeme firmasının resmi ortağı konumunda olan Bitso, aynı zamanda geçtiğimiz aylarda tanıtılan ODL isimli likidite ürününü de kullanmakta.

XRP Likidite Endeksi Rekor Kırdı

Meksika’nın en büyük kripto para platformu olan Bitso’nun bu projeye katılması da doğal olarak katılımı ve likiditeyi hiç görülmeyen seviyelere taşıdı. XRP/MXN işlem çifti için olan likidite endeksi, yakın zamanda kırılan rekoru bir kez daha egale ederek, 9 milyon barajını geçmiş oldu.

Yukarıdaki likidite endeksi grafiğinden de anlaşılabileceği üzere XRP özellikle son haftalarda neredeyse her yeni gün yeni bir rekor seviyeye ulaşmakta. Likidite konusunda daha önceki verilerin iki katına çıkmayı başaran XRP, yakında bu gelişmeyi fiyata da yansıtabilir.

Bu haberden de okuyabileceğiniz üzere hem genel olarak kripto para piyasası hem de Bitcoin (BTC) yavaşlama ile konsolidasyon dönemine girdi. Ancak bu tamamen kötü bir gelişme olarak algılanamaz ve XRP’nin bunca yavaşlama esnasında likidite rekoru kırması, kesinlikle ilerleyen günlerde büyük bir değişim göreceğimizin habercisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…