Wall Street Yöneticisinden 18 Aylık Bitcoin Tahmini!
Ana Sayfa Bitcoin Wall Street Yöneticisinden 18 Aylık Bitcoin Tahmini!
Bitcoin - 23/03/2020

Wall Street Yöneticisinden 18 Aylık Bitcoin Tahmini!

Bitcoin yeniden 20.000 dolara çıkabilir mi?

Bitcoin (BTC) de aynı diğer piyasalar gibi son birkaç haftadır ciddi düşüşlerle anıldı. Şubat ayında 10.500 dolara kadar yükselen BTC, daha sonra %50’den fazla düşüş yaşadı. Buna rağmen %20 gibi kayda değer bir yükseliş elde eden BTC bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 6.200 dolardan işlem görüyor. Bitcoin 20.000 Dolara Çıkabilir Bu dalgalı görüntü ve düşüşe rağmen eski bir Wall Street devi yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin hakkında umut verici konuştu. Pal, daha önce Goldman Sachs bünyesinde türev alım satım departmanında yönetici olarak çalıştı ve şu an aktif olarak finans piyasalarının içerisinde yer alıyor. Makro analist yaşanan düşüşe rağmen 18 ay içerisinde BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor. Pal, Cumartesi günü yayınlanan bir röportajında Bitcoin fiyatının 12 ile 18 ay arasında 20.000 dolara kadar çıkacağını vurguladı.

Pal’a göre bütün ekonomik sistemde ciddi bir güven sorunu baş gösterdi ve Coronavirüs krizi atlatılınca bunun etkileri daha net görülecek. Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Pal sadece 1 veya 2 yıl bazında değil, önümüzdeki on yıl boyunca en iyi yatırım varlığının Bitcoin olduğunu iddia ediyor. ABD’nin ve diğer ülkelerin devamlı olarak para bastıkları şu noktada ortalama vatandaşın bunlara güvenmeyeceğini düşünen Pal, Bitcoin’in parlama vaktinin geldiğini vurguladı.

Bitcoin’in risk ve ödül dengesi açısından diğer bütün rakiplerini geçtiğini belirten Pal, Bitcoin ve altın arasında böyle bir ilişki kuran ilk kişi olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…