Ünlü Yatırımcı Yeniden Sahnede: Altcoin’ler Ölecek!
Ana Sayfa Altcoin Ünlü Yatırımcı Yeniden Sahnede: Altcoin’ler Ölecek!
Altcoin - 05/07/2020

Ünlü Yatırımcı Yeniden Sahnede: Altcoin’ler Ölecek!

Bitfinex’te rekor işlem hacimlerine sahip olan Joe007 iki ay aradan sonra geri döndü.

Bitfinex’in lider tablosu sistemi aracılığıyla ayda milyonlarca dolar işlem yaptığı bilinen anonim bir Bitcoin balinası olan Joe007 iki ay aradan sonra Twitter’a geri döndü ve önemli açıklamalarda bulundu.

Altcoin’ler Yok Olur Mu? Bazı altcoin’ler son zamanlarda oldukça iyi performans sergiledi. Hatta grafikler incelendiğinde yılın başından bu yanan altcoin’lerin çoğunluğunun lider kripto para birimi Bitcoin’den daha iyi performans sergilediğini dile getirebiliriz.

Joe007’nin açıklamalarına bakılırsa bu eğilim uzun sürmeyecek. Ünlü Bitcoin boğası takipçilerinden gelen ve Bitcoin piyasa hakimiyeti ile ilgili bir soruyu yanıtlarken altcoin’lerin, bir sonraki Bitcoin rallisinden hemen önce yok olacağını dile getirdi.

Bununla birlikte aslında Joe007 altcoin’lerin yok olacağını düşünen tek isim de değil. Bitcoin altyapı şirketi Blockstream’in CEO’su Adam Back, Haziran ayında yaptığı açıklamalarda sadece tek bir kripto para birimi olduğunu, onun da Bitcoin olduğunu ifade etmişti.

Ayrıca Uber, Robinhood ve Trello’ya yatırım yaptığı bilinen tanınmış bir girişimci ve melek yatırımcı olan Jason Calacanis de 27 Haziran’da yaptığı açıklamalarda, “Tarihsel olarak, kripto projelerinin% 99’u kalifiye olmayan aptallar tarafından yapılan çöptür.” ifadelerini kullanmıştı.

Ethereum ve DeFi Tüm altcoin’lerin yanı sıra Joe007’nin son zamanlarda açıklamalarının Ethereum (ETH) üzerinde yoğunlaştığını görüyoruz. Bitcoin balinası “hangi merkezsiz finansal ürünün yeniden ne zaman hack’leneceğini ya da hangi bölümünün başarısız olacağını bilemezsiniz” ifadelerini kullanarak daha önce saldırıya uğrayan DeFi projelerini eleştirmişti.

Ayrıca Joe007 yaptığı açıklamalarda, “DeFi, Ethereum’un arkasındaki üçkağıtçı girişimcilerin pazarlama girişiminden başka bir şey değil. Bir başka ICO balonu yaratmaya çalışıyorlar.” ifadelerini de kullanmıştı.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) ATM’lerinden Yeni Rekor: 10.000 Görüldü

Bitcoin ATM’lerinin sayısı durmadan artıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in baş…