sikayetkripto
FTX CEO’su, Bu Altcoini Bilerek Listelemediği İddialarına Cevap Verdi: “Listelenecek!”
FTX CEO’su, Bu Altcoini Bilerek Listelemediği İddialarına Cevap Verdi: “Listelenecek!”

Ünlü Milyarder FTX CEO’suna Destek Mesajı Paylaştı, Tweet’ini Anında Sildi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyarder yatırımcı Bill Ackman, neredeyse anında silinen bir tweet’inde, iflas eden kripto para borsası FTX’in eski CEO’su Sam Bankman Fried’e “takdirlerini” sundu.

“Sorumluluğu” için övgüde bulundu ve “daha önce hiç bir CEO’nun onun burada yaptığı gibi sorumluluk aldığını görmediğini” söyledi.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Bill Ackman’a Teşekkür Etti

Bill tweet’i dakikalar içinde sildi, ancak Sam Bankman-Fried söz konusu Tweet’e “kullanıcılar için elinden geldiğince savaşmaya devam edeceğini” söyleyecek kadar hızlı davrandı.

SBF’nin yanıtından kısa bir süre sonra, birçok Twitter kullanıcısı Ackman’a saldırmaya başladı ve bu da sonunda silme tuşuna basmasına neden oldu.

SBF ile Bill Ackman arasındaki diyalogu gösteren görsel.

Bu tweet alışverişi, FTX’in Cuma sabahı büyük bir likidite sıkışıklığını gerekçe göstererek iflas başvurusunda bulunmasının hemen ardından geldi. SBF Twitter’a dönerek şirketini iflastan kurtaramadığı için bir kez daha özür diledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Para Çekimleri İçin Garanti Veren FTX.US Üzerinde Para Çekimleri Durdu!

SBF, zirvede olduğu dönemde 16 milyar doların üzerinde, yani Ackman’ın yaklaşık sekiz katı net değere sahipti. Ancak kripto dünyasının bir zamanlar parlayan yıldızı, FTX’in çöküşünün ardından servetinin %98’ini tek bir günde kaybetti.

Geçtiğimiz 96 saat, özellikle Binance-FTX olayı ve ardından kripto borsası FTX’in nihai çöküşünden sonra kripto piyasalarını bir çöküşe sürükledi.

Birkaç gün içinde FTX, likiditenin kuruması, müşterilerin para çekme talebinde bulunması ve rakip borsa Binance’in şirketi satın almak için yaptığı bağlayıcı olmayan anlaşmayı feshetmesiyle 32 milyar dolarlık değerlemeden iflasa sürüklendi. FTX’in kurucusu Bankman-Fried Perşembe günü “her şeyi berbat ettiğini” itiraf etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!