Ana Sayfa Kripto Para Borsa Haberleri Türk borsası Vebitcoin’den 30 Ağustos için anlamlı video paylaşımı
Borsa Haberleri - 3 hafta önce

Türk borsası Vebitcoin’den 30 Ağustos için anlamlı video paylaşımı

Kripto para borsası Vebitcoin, 30 Ağustos Zafer Bayramına özel anlamlı bir çalışmaya imza attı.

2017 yılından beri faaliyetlerini sürdüren borsa, “30 Ağustos Zaferi, gelişmeye yönelik atılımlarla taçlandırmak için verdiğimiz mücadelede, en somut tarihsel sembollerden biridir. Aynı zamanda geleceğe taşıyacağımız en önemli mirasımızdır.” diyerek 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor.

Vebitcoin Türkiye Borsasını tanıyalım!

Vebitcoin Teknoloji A.Ş, ve Gita Yazılım ve Ticaret A.Ş., 20 Eylül 2017 yılında Türk Lirası/ Bitcoin işlemi ile faaliyetine başlamış olan Vebitcoin, aynı zamanda dünyanın en önemli kripto para bankası olan Bitgo‘nun Türkiye ortağı Vebitcoin‘dir.. 25’in üzerinde kripto para listeliyor ve Rusça, Türkçe, İngilizce olmak üzere üç dil seçeneği sunuyor. Piyasadaki tüm bilgilere kayıt olmadan erişilebilen Vebitcoin, Türk Lirası çekme ve yatırma işlemlerini destekliyor.

Vebitcoin’in temel özellikleri arasında, makul ticaret ücreti, yeterli likidite, güvenli ticaret araçları, risk alma mekanizmaları, yeterli ticaret çiftleri ve en önemlisi sağlam bir ticaret algoritması bulunmaktadır. Dahası, kripto alanındaki yeni başlayanlar ve mevcut kullanıcılar için yatırım kolaylığı sağlamak adına sizlere birçok alanda destek sağlamaktayız. Kullanıcılara çok yönlü ve kullanımı kolay bir platform aracılığıyla finansal özgürlüğe ulaşmalarına yardımcı olarak, dünya genelinde kripto para birimini benimsemeyi amaçlamaktadır.

Web sitesi: https://www.vebitcoin.com/

Twitter: https://twitter.com/Vebitcointr

Instagram: https://www.instagram.com/vebitcoinsupport/

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…